REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Rozwiń siebie, pomysł, biznes. Konferencja Business Market Night Edition już w czwartek

Business Market Night Edition
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Strategie i trendy na 2023 rok, wybitni prelegenci, dobre praktyki i networking – to wszystko już 16 marca podczas III edycji ogólnopolskiej konferencji Business Market, która odbędzie się w nowoczesnej przestrzeni warszawskiej Elektrowni Powiśle. Start zaplanowany jest na godzinę 16.30.

„Sztuka walki bez walki”, czyli prowadzenie biznesu w nowych czasach, podejmowanie decyzji finansowych bez wpadania w pułapki myślenia, biznesowe filary szczęścia, budowanie strategii i zwiększanie sprzedaży przez tych, którzy tak naprawdę jej nie lubią – to tylko niektóre z pozycji w bogatym programie konferencji. Swoje historie i dobre praktyki przedstawią praktycy. Są to właściciele i pomysłodawcy biznesów opartych na pasji, psycholodzy, mentorzy, trenerzy, dyrektorzy kreatywni.

Business Market Night Edition
Fot. mat. prasowy

Program pełen inspiracji

Business Market to wydarzenie dla wszystkich osób, które lubią i chcą przekuwać swoje pomysły w działanie. Niezależnie czy prowadzą własny biznes, czy pracują dla kogoś. Hasło tegorocznej edycji: „Rozwiń siebie, rozwiń pomysł, rozwiń biznes” najlepiej oddaje cel wspólnej inicjatywy Fundacji Think! i środowiska biznesowego.

„Od lat prowadzimy działania wspierające rozwój najważniejszych kompetencji zawodowych i społecznych. Łączymy przedsiębiorców, którzy już odnieśli sukces z tymi, którzy dopiero zaczynają i chcą aktywnie rozwijać swoje biznesowe pomysły i inicjatywy. Jestem pewna, że podobnie jak w poprzednich dwóch latach, w tym roku Business Market również przyciągnie pasjonatów chętnych dzielić się wiedzą, doświadczeniem i dobrą energią płynącą z networkingu” – mówi Anna Bichta, prezeska Fundacji.

W ubiegłorocznej edycji konferencji, skupionej na budowaniu biznesu odpornego na zmiany i turbulencje, wzięło udział 350 osób. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Think! Partnerem głównym jest Fundacja Citi Handlowy im. L. Kronenberga.

Szczegółowa agenda wydarzenia oraz bilety na konferencję dostępne na stronie: businessmarket.com.pl.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx