Przejdź do treści

Rozpocznij kolonizację Księżyca – The Crust wyląduje na Steamie 15 lipca!

The Crust Steam
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

The Crust, gra stworzona przez VEOM Studio i wydawana przez Crytivo, to tytuł, który pozwoli na kolonizację Księżyca. Produkcja koncentruje się na kosmicznej ekspedycji, której celem jest odkrycie ukrytych tajemnic Księżyca, założenie i rozwijanie bazy oraz automatyzacja linii produkcyjnych. The Crust wyląduje na platformie Steam we wczesnym dostępie już 15 lipca. Gracze już teraz mogą szykować się do wyprawy w kosmos!

The Crust to gra symulacyjno-strategicznego z funkcjami budowania linii produkcyjnych. Gra oferuje angażującą rozgrywkę, która koncentruje się na wykorzystaniu i zarządzaniu skomplikowanymi systemami zasobów, równoważeniu wydobycia i automatyzacji w celu zapewnienia zrównoważonego rozwoju kolonii. Rozbudowa systemów transportowania surowców i towarów będzie kluczem do osiągnięcia pełnej automatyzacji oraz zaspokojenia potrzeb mieszkańców.

Gracze zmierzą się z licznymi wyzwaniami związanymi z prowadzeniem bazy w nieprzyjaznym środowisku i odkryją otaczające ich księżycowe tajemnice. Podejmowanie decyzji będzie miało kluczowe znaczenie dla przyszłości kolonii, ale także dla przetrwania Ziemi. Gra jest pełna dylematów moralnych i zawiłych zwrotów akcji, dzięki czemu dostarczy angażujących emocjonalnie wrażeń. Każda decyzja odbije się echem w kosmosie i wpłynie na przyszłość ludzkości.

W marcu tego roku gra trafiła na Kickstarter i w zaledwie 30 dni, dzięki dużemu zainteresowaniu graczy, zebrała ponad 202 tys. dolarów – podwajając pierwotnie założony cel. Twórcy uzyskali finansowanie pozwalające na wprowadzenie dodatkowych elementów rozgrywki takich jak nowy tryb gry, alternatywnej linii fabularnej oraz systemu walki.

The Crust Steam
Fot. mat. prasowy

Kluczowe cechy gry:

  • Zbuduj i zarządzaj kolonią nad i pod powierzchnią Księżyca, stawiając czoła wyzwaniom środowiskowym i niedoborom zasobów.
  • Podejmuj decyzje o krytycznym znaczeniu dla przetrwania ludzkości i eksploracji Księżyca.
  • Zarządzaj skomplikowanymi systemami zasobów, równoważąc wydobycie, przetwarzanie i automatyzację dla zrównoważonego rozwoju kolonii.
  • Zbuduj własną księżycową korporację poprzez automatyzację swojej księżycowej fabryki.
  • Osiągnij maksymalną wydajność w swojej księżycowej fabryce dzięki pełnej automatyzacji linii produkcyjnych, logistyki transportu i zarządzania personelem.
  • Poprowadź ekspedycje, aby odkryć księżycowe tajemnice, badając odległe obiekty, opuszczone struktury i unikalne formacje geologiczne.
  • Wpływaj na ziemską gospodarkę i politykę, handlując zasobami, manipulując rynkami i inwestując w duże projekty.
  • Zbierz zespół ekspertów i zarządzaj nim, wykorzystując ich unikalne umiejętności do optymalizacji produkcji i badań.
  • Zarządzaj drzewem technologicznym, dokonując strategicznych wyborów, aby zrównoważyć potrzeby przetrwania i postęp technologiczny, kształtując losy ludzkości.

The Crust zadebiutuje na Steam we wczesnym dostępie 15 lipca.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx