Rosalía wydaje nowy singiel na prośbę fanów

Rosalía wydaje nowy singiel
Fot. mat. prasowy

Rosalía, zdobywczyni Grammy i ośmiu Latin Grammy, wydaje swój nowy utwór „Despechà” ze względu na duże zainteresowanie fanów.

„Despechà” jest pierwszym singlem od czasu wydania jej uznanego przez krytyków i przełomowego hiszpańskojęzycznego albumu „Motomami”, który nadal jest najwyżej ocenianym albumem roku. Rosalía mówi: „Istnieje wiele sposobów bycia „Despechá”, na przykład tutaj pochodzi to z wolności i szaleństwa. To podejście, z którym tworzę muzykę, gdzie zaczynałam i gdzie będę kontynuować, dopóki Bóg mi na to pozwoli. Jestem wdzięczna, że w ostatnich latach mogłam podróżować i uczyć się od muzyki z innych miejsc, w tym z Dominikany, gdzie artyści tacy jak Fefita La Grande, Juan Luis Guerra i Omega bardzo mnie zainspirowali. Ta piosenka nie powstałaby bez nich”.

Rosalía – Despechà:

Rosalía po raz pierwszy zaprezentowała „Despechà” podczas jej „Motomami World Tour”. Reakcje fanów były błyskawiczne. Odpowiedź prasy była równie entuzjastyczna, a „El Pais” oświadczył, że „Rosalía osiągnęła piosenkę lata, nie wydając jej jeszcze oficjalnie”.

ZOBACZ:  Dziś premiera nowego albumu Kasi Cerekwickiej "Pod skórą"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx