Przejdź do treści

Rooms of Realities – VR-owa rozrywka w świecie escape roomów – przeniesie graczy do wnętrza egipskiej piramidy!

Rooms of Realities VR
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Docierają do nas najnowsze wieści prosto z targów Gamescom 2022! Gamedust i studio Bluekey prezentują najnowszy trailer Rooms of Realities, VR-owej gry inspirowanej pokojami zagadek.

Pierwszy zwiastun zaprezentowany przez twórców ukazywał, jak wyglądać będzie pokój przypominający opuszczony szpital. Najnowszy trailer udostępniony z okazji jednej z największych imprez gamingowych na świecie – targów Gamescom w Kolonii – przenosi graczy do wnętrza tajemniczej egipskiej piramidy! Twórcy zapewniają, że tematycznych lokacji będzie przybywać.

Produkcja pozwoli na rozgrywkę w rozmaitych escape roomach, o różnym poziomie trudności. Poszukiwania klucza lub łamania kodu będzie można podjąć się, zarówno grając samodzielnie, jak i przeżywając wciągającą przygodę razem z przyjaciółmi w trybie kooperacyjnym.

Główne cechy Rooms of Realities:

  • Gra dostępna zarówno w wieloosobowym trybie kooperacyjnym, jak i w trybie indywidualnym,
  • Rozwiązywanie zagadek środowiskowych opartych na kojarzeniu faktów doskonale sprawdza się w środowisku VR,
  • Urozmaicone uniwersum zagadkowych pokojów pozwoli między innymi na podróż do Egiptu, podwodnych otchłani czy opuszczonego szpitala,
  • Przyjazna i czytelna oprawa, dzięki której pozornie niepokojące miejsca stają się przestrzeniami przystępnymi dla każdego gracza.

Wykorzystanie technologii VR wyniesie doświadczenia płynące z rozgrywki na wyższy poziom i pozwoli jeszcze intensywniej przeżywać wszystkie przygody. Wykazywanie się spostrzegawczością i sprytem da jeszcze większą satysfakcję. Rooms of Realities ma być grą dla osób w każdym wieku. Próby wydostania się z pokoju odbywać się będą w przyjaznej i czytelnej oprawie, dlatego nawet pozornie niepokojące miejsce będzie sprzyjać główkowaniu.

Rooms of Realities – Escape from Egypt! Trailer | Gamescom 2022

Rooms of Realities przygotowywane jest z myślą o platformach VR. Twórcy intensywnie pracują nad projektem i wkrótce będą mogli podzielić się bardziej szczegółowymi informacjami na temat gry.

Wydawcą gry jest studio Gamedust znane między innymi z pozytywnie przyjętego przez społeczność graczy i recenzentów Yupitergrad, klimatycznego i pełnego zagadek Neverout, symulatora prowadzenia wózka widłowego Best Forklift Operator, a także nadchodzącej arcade’owej gry wyścigowej na Nintendo Switch – Sunrise GP.

Rooms of Realities – oficjalna strona.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx