Przejdź do treści

Rooms of Realities – pełna premiera już 17 listopada!

Rooms of Realities premiera
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Bluekey i Gamedust ogłaszają, że premiera VR-owej gry Rooms of Realities odbędzie się w przyszłym miesiącu – 17 listopada. Gra opuści Wczesny Dostęp i pojawi się w pełnej wersji na platformach Steam i Meta App Lab.

Rooms of Realities, gra stworzona przez Bluekey, to wirtualne pokoje zagadek, którymi gracze mogą cieszyć się w trybie kooperacji lub jednoosobowym. Gra pozwala doświadczyć rozmaitych escape roomów w zaciszu własnego domu z wykorzystaniem gogli VR. Podczas wczesnego dostępu do gry trafiły trzy lokalizacje – wnętrze egipskiej piramidy, łódź podwodna i zapomniany ośrodek, z których każda składa się z trzech scenariuszy. Zróżnicowane obszary oferują mnóstwo łamigłówek i zagadek unikalnych dla architektury danego miejsca, które gracze mogą spróbować rozwiązać samodzielnie lub ze znajomymi. Kolejne aktualizacje skupiły się także na poprawie jakość interakcji i komfortu rozgrywki, co jest kluczowe podczas korzystania z wirtualnej rzeczywistości.

Rooms of Realities premiera
Fot. mat. prasowy

Gra ukaże się w pełnej wersji 17 listopada, a w międzyczasie jest nadal dostępna w ramach wczesnego dostępu za 67,99 PLN/14,99 USD na Steam i Meta App Lab. Gra obsługuje najpopularniejsze zestawy słuchawkowe, w tym Meta Quest 3, Quest 2 i Quest Pro.

Rooms of Realities – Nemo’s Mysterious Formula Trailer
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx