Robert Pasut z Abstrachuje i Jongmen świadkami strzelaniny!

Jongmen EFM Show
Fot. EFM Show

OBSERWUJ NAS:

Rywalizują nie tylko w oktagonie, ale również na… YouTube. W trzecim odcinku EFM Challenge Show podopieczni Roberta Pasuta z Abstrachuje i Jongmena strzelali do siebie!

Robert Pasut i Jongmen świadkami strzelaniny! EFM Show to gala MMA inna niż wszystkie. Wydarzenie odbędzie się 9 kwietnia. Zanim jednak wojownicy wejdą do oktagonu, organizatorzy dają możliwość poznania fighterów. Podzieleni oni zostali na cztery drużyny (różne żywioły – ziemia, powietrze, woda i ogień). Zawodnicy rywalizują w prezentowanych na YouTube challengach (EFM Challenge Show), a ich kapitanami są znani influencerzy – Mała Ania z Warsaw Shore, Alan Andersz, Robert Pasut z Abstrachuje, a także Jongmen. Za każde wygrane starcie drużyny dostają punkty. Team, który zdobędzie ich najwięcej (także dzięki późniejszym walkom w oktagonie), wygra 100 000 złotych!

Robert Pasut i Jongmen świadkami strzelaniny

Trzeci odcinek rywalizacji to starcie Teamu Powietrze z Teamem Ziemia, czyli podopiecznych Jongmena i Roberta Pasuta z Abstrachuje. EFM Challenge Show był niezwykle wymagający! Dlaczego? Ponieważ zawodnicy do siebie… strzelali. Wzorem opowieści z Dzikiego Zachodu nie dostali jednak do ręki rewolwerów, a łuk, z którego mierzyli do podobizny rywala. Georgi Valentinov strzelał do Igora Michaliszyna, a jego przeciwnik odwdzięczył mu się tym samym. Który trafił w bardziej czuły punkt?

Challenge czekał także na kapitanów. Robert Pasut i Jongmen stanęli do konkurencji, w której musieli jak najszybciej zjeść najbardziej śmierdzącego śledzia na świecie. Który z nich nie zwrócił „przysmaku” i dopisał punkty do konta swojej drużyny? Przekonajcie się sami, oglądając trzeci odcinek EFM Challenge Show:

#3 odcinek EFM Challenge Show, Robert Pasut i Jongmen świadkami strzelaniny

Składy drużyn:

  • Ogień: Mała Ania (kapitan), Arkadiusz Kaszuba, Daniel Skibiński, Tomasz Janiszewski
  • Woda: Alan Andersz (kapitan), Patryk Grzemski, Magdalena Loska, Marcin Maleszewski
  • Powietrze: Jongmen (kapitan), Maciej Różański, Georgi Valentinov, Damian Ostęp
  • Ziemia: Robert Pasut (kapitan), Michał Pasternak, Daniel Iliev, Igor Michaliszyn
ZOBACZ:  KSW 58. Dwóch niebezpiecznych grapplerów spotka się w klatce! Bartłomiej Kopera vs Francisco Barrio

Finał rywalizacji pomiędzy zawodnikami i kapitanami drużyn odbędzie się już za kilka dni na gali EFM Show. Już teraz możecie wykupić dostęp do kwietniowego wydarzenia. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę internetową www.efmshow.com i wybrać dostęp PPV. On gwarantuje wam możliwość transmisji wydarzenia w każdym miejscu, które tylko chcecie. Liczba miejsc jest nieograniczona. Cena? Od 1 kwietnia 24.99 zł.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x