REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Robert Karaś został ambasadorem marki Kizo

Robert Karaś Kizo
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Robert Karaś oficjalnym ambasadorem marki My To Sukces (MTS), której założycielem jest Kizo – najbardziej wszechstronny biznesowo raper w Polsce.

Kilka dni temu na Instagramie @robert_karas_teamkaras prowadzonym przez samego Roberta Karasia pojawiło się zdjęcie w którym autor posta dał jasno do zrozumienia, że marka MTS objęła patronat nad jego działalnością sportową. Dodał także, że nowo rozpoczęta współpraca będzie rozwijała się w kontekście wizerunkowo – odzieżowym oraz na przestrzeni przygotowań do nowych wyzwań.

Dążenie do osiągnięcia sukcesu za wszelką cenę, nieugięta postawa i nie zważanie na negatywne komentarze i opinie innych… To niewątpliwe założenia, które krzyżują ze sobą sportową filozofię Roberta Karasia i politykę MTS. Zważając na powyższe spotkanie się ze sobą obu marek było jedynie kwestią czasu, który właśnie nadszedł.

Zdjęcie przypięte do posta wykonano podczas konferencji zapowiadającej FAME MMA 19. Robert Karaś na tej gali zmierzył się w boksie z Kubą Nowaczkiewiczem. Warto zaznaczyć, że to druga walka triathlonisty w federacji freak fightowej. Pierwsze starcie odbył podczas 17 gali FAME MMA z raperem Filipkiem, z którego decyzją sędziów wyszedł jako zwycięzca.

Kim jest Robert Karaś?

Robert Karaś (ur. 30 listopada 1988 w Elblągu) to polski triathlonista. Największy rozgłos przyniosło mu mistrzostwo i pobijanie rekordów świata w Ultra Triathlonie. Zrobił to na dystansie dziesięciokrotnego Ironmana (2023), potrójnego Ironmana (2018) i podwójnego Ironmana (2017, 2019). Pewne jest to, że to dopiero początek bicia nowych rekordów przez sportowca. Robert Karaś staje na początku nowej drogi. Jego planem na najbliższy czas jest pobicie rekordu w zawodach triathlonowych, w której przesuwa skalę i zwielokrotnia próg do wysokości aż 20-krotnego Ironmana.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx