Przejdź do treści

Robert Kalaber selekcjonerem reprezentacji Polski!

Robert Kalaber / fot. kanał Polski Hokej YouTube

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Robert Kalaber został selekcjonerem reprezentacji Polski mężczyzn w hokeju na lodzie! – Trener Kalaber bardzo dobrze zna realia Polskiej Hokej Ligi. Znakomicie współpracuje z młodymi zawodnikami, co będzie miało duże znaczenie w budowie silnej reprezentacji Polski – powiedział prezes PZHL Mirosław Minkina.

Pochodzący z Bratysławy Robert Kalaber w październiku skończy 51 lat. Trenerską karierę rozpoczynał w słowackiej drugiej lidze prowadząc HC Dukla Senica. Następnie przeniósł się do Trenczyna, skąd w 2014 roku trafił do JKH GKS Jastrzębie. W polskim klubie wypracował sobie opinię szkoleniowca, który potrafi znakomicie pracować z młodzieżą, którą bez obaw wprowadzał do pierwszej drużyny. Pod jego wodzą jastrzębianie zdobyli srebrny i dwa brązowe medale Mistrzostw Polski, a także dwukrotnie sięgnęli po krajowy puchar. W minionym sezonie JKH GKS Jastrzębie okazał się także najlepszy w rozgrywkach o Puchar Wyszehradzki.

Robert Kalaber selekcjonerem

Robert Kalaber ma również doświadczenie w pracy selekcjonera. W 2017 roku został pierwszym trenerem reprezentacji Bułgarii.

Kariera trenerska:
2006-2008 HC Dukla Senica
2011-2014 HC Dukla Trenczyn
2014 – nadal JKH GKS Jastrzębie
2017 – 2020 selekcjoner reprezentacji Bułgarii

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx