Robbie Williams prezentuje teledysk „Lost”

Robbie Williams Lost
Fot. kadr z klipu Robbie Williams - Lost

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Utwór „Lost” pochodzi z wydanego we wrześniu albumu „XXV” Robbie Williamsa, świętującego dwudziestopięciolecie solowej kariery artysty.

Poruszający tekst piosenki opowiada o trudnych czasach w życiu Robbiego Williamsa, w których zachowywał się lekkomyślnie. W teledysku artysta wciela się w siebie jako młodego, popełniającego błędy, zachłyśniętego sławą piosenkarza. Rozmawia on z nieco starszą wersją siebie, bogatszą o szereg doświadczeń życiowych, której spojrzenie na życie jest już zupełnie inne.

Robbie Williams – Lost. Zobacz teledysk:

Robbie Williams właśnie zakończył bardzo udaną brytyjską część trasy koncertowej promującej krążek „XXV”. Jest to kolejny kamień milowy w błyskotliwej karierze jednego z najbardziej utytułowanych artystów na świecie. Robbie ma na swoim koncie 6 spośród 100 najlepiej sprzedających się albumów w historii Wielkiej Brytanii. Sprzedał 80 milionów albumów na całym świecie. Jego 14 singli dotarło do pozycji numer 1. Także do niego należy rekord nagród BRIT – 18. Jest to więcej niż zdobył jakikolwiek inny artysta w historii muzyki. Wśród albumów, które wspięły się na pierwsze miejsca w Wielkiej Brytanii są zawierający covery „Swing When You’re Winning”, „The Heavy Entertainment Show” z 2016 roku oraz „The Christmas Present” (2019), z którym Robbie po raz 13 dotarł do miejsca numer 1.

Dzięki sukcesowi „XXV” Williams pobił rekord ustanowiony przez Elvisa Presleya jako solisty z największą liczbą albumów nr 1 w Wielkiej Brytanii. Włączając w dorobek Williamsa jego działalność z zespołem Take That, artysta może pochwalić się 18 krążkami na szczytach list przebojów. Daje mu to miejsce w pierwszej trójce artystów wszech czasów z największą liczbą numerów 1 w swoim katalogu.

12 marca 2023 artysta wystąpi w Tauron Arenie w Krakowie.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx