Riddick Bowe jednak nie zawalczy z Lamarem Odomem!

Riddick Bowe z Lamarem Odomem
Riddick Bowe, fot. Vlad TV

Jak donosi TMZ Sports walka 54-letniego Riddicka Bowe’a z byłym mistrzem NBA, 41-letnim Lamarem Odomem, zaplanowana na 2 października została odwołana.

TMZ Sports poinformował, że założyciel Celebrity Boxing Damon Feldman podjął taką decyzję po obejrzeniu jednostronnej walki bokserskiej Evandera Holyfielda z Vitorem Belfortem. 58-letni Holyfield przegrał przez TKO w 1. rundzie z 44-letnim byłym mistrzem UFC. To, że walka Bowe vs. Odom została w ogóle usankcjonowana, zostało potępione przez wiele osób ze środowiska bokserskiego.

twitter.com/KevinI

Riddick Bowe z Lamarem Odomem nie będzie się bił

Zaniepokojenie tą walką wzrosło po pojawieniu się materiału wideo z jednej z sesji treningowych Bowe’a. Były mistrz świata w wadze ciężkiej wyglądał na nim jakby miał problemy z poruszaniem. Riddick Bowe ostatnią walką stoczył w 2013 roku na zasadach boksu tajskiego z Jewgenijem Gołowinem (Levgen Golovin). Jego ostatnią walką na ringu bokserskim był zwycięski pojedynek z Gene Pukallem. W 1996 roku toczył niezapomniane boje z Andrzejem Gołotą. Po dwóch walkach z naszym rodakiem (Gołota 2 razy został zdyskwalifikowany) Bowe zakończył karierę na 8 lat.

ZOBACZ:  Australian Open 2022 z udziałem Polaków na dowolnym urządzeniu w Polsat Box Go

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx