Return to Kurgansk. Postapokaliptyczny świat otwiera się na graczy VR

Return to Kurgansk VR
Fot. Return to Kurgansk

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Gaijin Entertainment i Yadon Studio ogłaszają premierę gry Return to Kurgansk VR na Steamie. Grę w stosunku do pierwotnej wersji rozbudowano, a wirtualną rzeczywistość poprawiono.

Return to Kurgansk VR to nowe wcielenie survivalowego horroru Shadows of Kurgansk, który osadzony był w postapokaliptycznym sowieckim świecie. Rozgrywka dostępna jest wyłącznie na VR na następujących urządzeniach: Valve Index, HTC Vive, Oculus Rift i Oculus Quest (przez Oculus Link).

Return to Kurgansk VR
Fot. Return to Kurgansk

Poszukiwanie nieskończonego źródła energii doprowadziło do katastrofy. W jej wyniku tereny wokół Kurgańska zostały zainfekowane i przeklęte, a ich mieszkańcy postradali zmysły. W rozgrywce wcielamy się w postać, która omyłkowo znalazła się w tym niebezpiecznym miejscu. Teraz próbuje się wydostać, walcząc z setkami przerażających potworów. W celu przetrwania zbiera zasoby, poluje, tworzy bronie i wyposażenie, a także rozwiązuje zagadki Kurgańska i eksploruje opuszczone obiekty. Pojawiają się nowe lochy, narzędzia i inni bohaterowie, których nie było w Shadows of Kurgansk. Udostępniono wiele nowych lokacji oraz ulepszono modele 3D.

Return to Kurgansk VR
Return to Kurgansk VR

Interakcje oraz pojedynki z przeciwnikami w Return to Kurgansk VR zostały zaprojektowane z myślą o VR w taki sposób, by dać graczowi jak najbardziej immersyjny odbiór przeklętego Kurgańska. Przestrzenny dźwięk w połączeniu z przekonującą grafiką pomogą graczom maksymalnie wcielić się w rolę bohatera gry. Odczuwa on głód, cierpi w momencie odniesienia obrażeń i tak jak mieszkańcy miasta może postradać zmysły. Duży otwarty świat i szybkie potyczki, w których można wykorzystać broń krótko- i długodystansową wyróżniają produkcję spośród innych nowoczesnych gier VR. Pełne odkrycie Kurgańska w grze może zająć nawet 20 godzin.

VR launch trailer

Gra w serwisie Steam: https://store.steampowered.com/app/1785930/Return_to_Kurgansk/.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx