REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Rea Garvey otwiera swoje serce w singlu „Free Like The Ocean”

Rea Garvey Free Like The Ocean
Rea Garvey, fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Rea Garvey, który zasłynął na całym świecie jako wokalista grupy Reamonn, a od lat z wielkimi sukcesami nagrywa jako solista, prezentuje nowy singiel „Free Like The Ocean”. Utwór jest zapowiedzią szóstego albumu studyjnego artysty.

Czysta pasja, wielka odwaga, mądrość i serce, które zwraca się do słuchaczy z największą szczerością – to elementy, które sprawiają, że „Free Like The Ocean” z miejsca wpada w ucho. Dla Rea Garveya to także rozpoczęcie nowego rozdziału w karierze. Pierwszy przedsmak nowego albumu ukazuje kreatywną wszechstronność oraz otwartą głowę artysty. Charyzmatyczny wokalista i kompozytor z irlandzkimi korzeniami w przeszłości wielokrotnie poddawał ocenie samego siebie oraz społeczeństwo w swoich poprzednich dokonaniach, jednak teraz powraca do centralnego motywu swojej twórczości: miłości.

– „Free Like The Ocean” to piosenka o bezwarunkowej miłości. O tym, jak pragniemy drugiej osoby, nie próbując jej zaszufladkować – wyjaśnia Rea Garvey. Artysta jak zwykle połączył refleksyjny tekst z charakterystyczną dla niego lekkością.

Chwytające za serce, jednak zawsze pełne nadziei i optymizmu teksty nie od dziś należą do jego znaków szczególnych. – Miłość nie daje żadnych gwarancji i zresztą nie powinna, nie ma też ścian ani siatki bezpieczeństwa. To kwestia wiary, wyrazu zaufania. Nie chcę zmieniać ludzi, których kocham. Kocham ich takimi, jakimi są, a nie takimi, jakimi chciałbym, żeby byli. Darzę ich nieskrępowaną miłością, wolną niczym ocean – dodaje artysta.

Garvey nieustannie wykracza poza granice gatunków muzycznych. „Free Like The Ocean” to dowód na to, że porywający pop rock wciąż jest jego największą siłą. Rea napisał piosenkę z Dagiem Lundbergiem (Purple Disco Machine, Felix Jaehn, Ray Dalton). Wyprodukowali ją wspólnie z Nico Rebscherem (Zoe Wees, Alice Merton, Sarah Connor).

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx