REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Rdzawa piękność zawiśnie w Galerii Katowickiej w ramach 7. edycji 4 Design Days

4 Design Days 7
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Wielkimi krokami zbliża się święto architektury i designu, czyli 4 Design Days. Tegoroczna edycja tradycyjnie odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, w terminie 26-29 stycznia 2023 r.

Tym razem organizatorzy wychodzą z wydarzeniem w przestrzeń miasta – czasowa instalacja promująca 4 Design Days zawiśnie w Galerii Katowickiej. Gie El – śląska marka projektująca i wytwarzająca autorskie oświetlenie, stworzyła niecodzienną instalację o nazwie Follow The Light. Jest ona swobodną interpretacją unikatowego żyrandola marki, prezentowanego podczas 4 Design Days.

4 Design Days to największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Każdego roku przyciąga tysiące uczestników i gości, w tym ważne nazwiska ze świata projektowania. Siódma edycja 4 Design Days odbędzie się pod hasłem: Together 4 Humanity. W jej ramach, w Galerii Katowickiej powstanie interesująca instalacja połączona z instapointem, czyli miejscem do robienia zdjęć.

– Do współpracy w ramach promocji tegorocznej edycji 4 Design Days zaprosiliśmy markę Gie El. Autorska instalacja zawiśnie w sercu miasta – Galerii Katowickiej, która na chwilę stanie się galerią sztuki – mówi Małgorzata Burzec-Lewandowska, autorka programu 4 Design Days. Przykuwający uwagę wygląd żyrandola to efekt pokrytej naturalną rdzą stali. Odbija światło i zjawiskowo mieni się w kolorach złota i miedzi, o czym będą mogli przekonać się klienci Katowickiej. Prostota użytych materiałów, ich sposób wytwarzania oraz sposób myślenia o możliwej utylizacji, wpisują się w hasło tegorocznej edycji 4 Design Days, czyli Together 4 Humanity.

4 Design Days – 7. edycja

– Dla odwiedzających Galerię Katowicką kontakt z designem ma być zaproszeniem do tego, żeby chcieli zobaczyć i odkryć więcej podczas naszego wydarzenia – mówi Robert Posytek, autor programu 4 Design Days. – Projekt żyrandola o nazwie Viline 2 zachwycił nas swoją przestrzenną formą. Fantazyjnie gięte stalowe obiekty sprawiają wrażenie jakby lewitowały w powietrzu. Poruszają się w taki sposób, że za każdym razem tworzą nieco inną kompozycję. Jesteśmy przekonani, że odwiedzający instapoint podzielą nasz zachwyt i chętnie będą fotografować się w towarzystwie designerskiej instalacji – dodaje.

Wszystkie osoby, które zrobią sobie zdjęcia w instapoincie i oznaczą hasztagiem #4DDinstapoint post na Instagramie lub Facebooku, wezmą udział w losowaniu bezpłatnych wejściówek na tegoroczną edycję 4 Design Days. W finale powalczą o nagrodę – utrzymany w duchu prezentowanej w Galerii rdzawej instalacji, żyrandol Viline 2. Żyrandol autorstwa duetu projektowego Marii i Jacka Rypułów tworzących markę Gie El.

Instapoint ulokowany będzie w Galerii Katowickiej, na poziomie 0, przy sklepie RTV euro AGD. Podążaj za Światłem. Follow The Light. Więcej informacji o wydarzeniu: https://www.4dd.pl/2023/pl/o-wydarzeniu/474/.

4 Design Days to największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. W 2023 roku odbędzie się w dniach 26-29 stycznia 2023 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Organizatorem 4 Design Days, od pierwszej edycji w 2016 r., jest Grupa PTWP. To wydawca branżowych pism i portali, m.in.: propertynews.pl, propertydesign.pl, dobrzemieszkaj.pl. Grupa PTWP specjalizuje się także w organizacji kongresów, konferencji, szkoleń, seminariów i wydarzeń specjalnych. Na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym – EuropeanEconomicCongress (EEC) – największą imprezą biznesową Europy Centralnej.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx