Przejdź do treści

Ray Wilson, wokalista zespołu Genesis, już 17 lutego w Warszawie!

Ray Wilson / mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Już 17 lutego w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie odbędzie się koncert Raya Wilsona, wokalisty zespołu Genesis.

Ray Wilson zaprezentuje zarówno twórczość solową, jak i największe przeboje grupy Genesis. W trakcie koncertu zabrzmią utwory z najnowszego albumu, podsumowującego 20-lecie jego kariery solowej „Upon My Life”. Usłyszymy przegląd sięgający początków istnienia zespołu, poprzez późniejsze, przełomowe kompozycje oraz te, które Ray Wilson współtworzył jako frontman grupy na albumie „Calling All Stations”.

22 lata temu Ray śpiewał, był współautorem i nagrał ostatni album studyjny Genesis „Calling All Stations”. Krążek osiągnął drugie miejsce na listach przebojów w Niemczech i Wielkiej Brytanii i był wspierany przez trasę liczącą 46 koncertów po Europie, której zwieńczeniem były dwa występy w roli głównej gwiazdy na Rock in Park i Rock am Ring.

Dzięki piosence „Inside” Ray przed Genesis cieszył się wielkim sukcesem ze swoim zespołem Stiltskin, osiągając pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii i na liście MTV European Charts, a także ze swoim zespołem Cut_, który brał udział w wyprzedanych trasach koncertowych z rockowymi legendami, zespołami Scorpions i Westernhagen. Solowa kariera Raya rozpoczęła się w 2002 roku. Wraz z bratem Steve’em i wokalistką Amandą Lyon zagrali 12 wyprzedanych koncertów akustycznych na Edinburgh International Festival. Podczas tych 2-godzinnych występów Ray wykonał utwory ze swojego debiutanckiego albumu solowego, „Change”.

Ray Wilson – I Wait And I Pray (feat. Gosia Mielech):

Ray Wilson – I Wait And I Pray (feat. Gosia Mielech)

Bilety na koncert Raya Wilsona w Warszawie dostępne są pod adresem: https://adria-art.pl/bilety.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google