Przejdź do treści

Rakim na dwóch koncertach w Polsce! Sprawdź bilety

Rakim w Polsce bilety
Rakim, fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Rakim to jeden z najważniejszych MC’s wszech czasów. Koncerty w Warszawie i w Katowicach nowojorskiego rapera odbędą się w 2024 roku! Sprawdź bilety na jego przyszłoroczną wizytę w Polsce.

Rakim w Polsce miał wystąpić już w 2022 roku. Jego trasa koncertowa została wówczas odwołana. Jak informuje organizator wydarzenia Big IDEA Group: „Podobną akcję mieliśmy z The Game. Reprezentant Compton przekładał trasę trzykrotnie, wreszcie udało nam się go ściągnąć na pierwszy historyczny koncert w Polsce w 2016 roku. Nigdy nie odpuszczamy, dlatego zrobimy wszystko, żeby The God MC wystąpił w Polsce w 2024! Macie nasze słowo. Przepraszamy za późne info, ale chcieliśmy dać Wam od razu konkret. Nowe terminy koncertów to: Katowice 13.06.2024 i Warszawa 14.06.2024”.

Rakim to klasyk. Jeden z nielicznych MC’s w historii hip-hopu, który w pojedynkę odmienił bieg całego gatunku. Echa jego twórczości są słyszalne we współczesnym rapie do dziś. Nowojorski MC, połowa jednego z najważniejszych duetów raper/producent w historii hip-hopu Eric B. & Rakim, w drugiej połowie lat 80. wywrócił definicję rapu do góry nogami. Kiedy innym MC’s wciąż było bliżej do dziecięcych rymowanek, zwrotki Rakima przyniosły prawdziwą rewolucję!

Rakim dokonał transformacji w hip-hopie, zdefiniował termin flow i przyczynił się do pionierskiego wykorzystania rymów i słusznie nazywany jest twórcą newschoolu – nowej szkoły rapu, która wówczas nie miała jeszcze nic wspólnego z trapowymi bitami i auto-tunem. I nieważne, czy mowa tutaj o dorobku Big Daddy’ego Kane’a, 2Paca, 50 Centa, Lil Wayne’a czy A$AP Rocky’ego. Pewnie żaden z nich nie składałby swoich wersów w ten sposób, gdyby nie Rakim.

Rakim – bilety na koncert w Warszawie i w Katowicach

Bilety na koncerty Rakima w Polsce w 2024 roku dostępne są na stronie swiper.site.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx