„Rajski ogród Pameli Anderson” w Zoom TV w każdą środę!

Rajski ogród Pameli Anderson
Pamela Anderson, fot. mat. prasowy

Znana z filmów, seriali, okładek magazynów i plotkarskiej prasy. Wydaje się, że niczym już nie może zaskoczyć widzów? Nic bardziej mylnego! Pamela Anderson, ikona lat 90-tych, powraca do rodzinnych stron, by przeprowadzić spektakularny remont posiadłości odziedziczonej po babci.

Rajski ogród Pameli Anderson. Ile metrów kwadratowych powinna mieć wymarzona pralnia gwiazdy? Ważniejsza jest konstrukcja budynku czy drzewa okalające dom i co na to wszystko kanadyjskie regulacje i remontowy dream team?

„Rajski ogród Pameli Anderson” to produkcja, która ukazuje kultową gwiazdę ekranu w zupełnie nowym świetle. Ekipa programu podąża za Pamelą Anderson, która porzuca swoje dotychczasowe hollywoodzkie życie i powraca w rodzinne strony. Aktorka postanawia przeprowadzić spektakularny remont starej, rodzinnej posiadłości położonej malowniczo u wybrzeży wyspy Vancouver. Ambitny plan renowacji nie mógłby się udać bez utalentowanego zespołu projektantów, architektów i wykonawców. Pamela będzie mogła liczyć na ich wsparcie w całym tym niezwykłym, ale również czasochłonnym i stresującym projekcie. Wyzwanie niosące ze sobą tak osobiste zaangażowanie wystawi na próbę jej cierpliwość, a nawet relacje małżeńskie. Wszystko po to, by spełnić marzenie o stworzeniu niezwykłego miejsca, będącego mieszanką rodzinnej historii i nowoczesności.

Kendall Jenner jako Pamela Anderson! Fani są zachwyceni!

Już w pierwszych odcinkach widzowie przekonają się, czy aktorka zdoła pomieścić 600 par butów i jeszcze więcej sukienek od projektantów w nowej garderobie. Dowiedzą się także, dlaczego Pamela Anderson nie jest do końca zadowolona z remontu salonu, który stylem miał nawiązywać do starego sklepu jej babci.

8-odcinkowy „Rajski ogród Pameli Anderson” w każdą środę o godz. 8:40 w Zoom TV. Dodatkowo program będzie można zobaczyć w serwisie FilmBox+.

ZOBACZ:  Chabior, Damięcki, Koślik. "Lokal zamknięty" w kinach od 2 lipca

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx