Ragnarok: pierwsza norweska gala boksu na gołe pięści z udziałem Polaków!

Ragnarok na gołe pięści
Shannon "The Cannon" Ritch, Fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

21 sierpnia 2021 roku odbędzie się pierwsza gala boksu na gołe pięści Ragnarok w Norwegii. Co ciekawe przez lata tym skandynawskim kraju nawet boks był zabroniony, więc będzie to pierwszy event tego typu w Norwegii.

Federacja Ragnarok nawiązuje do kultury Wikingów, którzy po latach milczenia postanawiają podbić na nowo kolejne kraje i pokazać swoją siłę. Organizatorzy informują, że w ciągu najbliższych miesięcy gale Ragnarok odbędą się również w Polsce i Irlandii, a w przyszłym we Włoszech, Anglii, a nawet w Południowej Afryce.

Podczas pierwszej edycji zobaczymy m.in wielokrotnego zwycięzcę MMA i walk na gołe pięści w Ameryce – Shannon’a “The Cannon’a” Ritcha, znanego także z wielu hollywoodzkich produkcji filmowych, Hansa Pettera Pettersena – gwiazdę norweskiego boksu czy Simona Henriksena znanego z Kings of the Streets (KOTS). Nie zabraknie też polskich przedstawicieli – Szymon “Shrek” Szynkiewicz finalista Wotore oraz Kamil “Arma” Kałduński, który będzie debiutował w tej rywalizacji.

Walka wieczoru o światowy tytuł w wadze ciężkiej rozegra się pomiędzy Polakiem Szymonem “Shrekiem” Szynkiewiczem a amerykańskim zawodnikiem Shannonem “The Cannon Ritch’em. Ponadto podczas gali odbędą się też dwie walki o tytuły europejskie między Simonem Henriksenem i Tonim Estorerem oraz Hansem Petterem Pettersenem a Emilem Stephansenem.

Ragnarok gołe pięści
Ragnarok na gołe pięści

Na gali zagościć ma także Mishael Lopes Cardozo – aktor znany z “Gry o Tron” i “The Vikings”, który pokaże sztukę władania mieczem. Zawodnicy do ringu podążać będą w eskorcie prawdziwych Wikingów i Tarczowniczek ubranych w strojach z epoki. Organizatorzy obiecują wyjątkowy etniczny klimat imprezy.

Gala będzie dostępna w PPV na platformie www.wbkf.live (właśnie trwa przedsprzedaż).

ZOBACZ:  Jakub Bucki zostaje na kolejny sezon w zespole Jastrzębski Węgiel
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x