Rafonix wyzywa Wardęgę? “Dopierd*lasz ludziom, którzy dają ci chleb do mordy. Koleś pijawka”

Rafonix wyzywa Wardęgę
Sylwester Wardęga i Marcin Krasucki, fot. Instagram

OBSERWUJ NAS:

Popularny streamer internetowy Rafonix prowadził wczoraj transmisję na żywo z gry GTA Online. Podczas live’a komentował drugą konferencję przed galą FAME MMA 9. Dostało się tam jednemu uczestnikowi, wiele osób nie ma wątpliwości, że chodzi o Sylwestra Wardęgę.

Rafonix wyzywa Wardęgę? W czasie wczorajszej transmisji na żywo z gry GTA Online, Rafonix powiedział kilka ostrych słów na temat jednego z uczestników FAME MMA 9. Oczywiście nie padło w niej nazwisko Wardęgi, lecz wiele osób nie ma wątpliwości, że właśnie chodzi o niego.

Czemu oni biorą tego gościa do tego FAME MMA, jak koleś kur*a gada głupoty na tych live’ach. Kur*a podsyca te tematy, masakra. Na własnej gali, gdzie ktoś ci płaci, wkłada ci kur*a nie wiem, 100 czy 200 koła za walkę czy coś, a kur*a siedzi człowieku na konfie i dopier*alasz kur*a ludziom, którzy ci dają chleb kur*a do mordy, nie. Robi se dramy na konfie, masakra, wstyd jak ch*j. Jak można tak odpierd*lać? Ja bym go wypier*olił z tej gali. Zakaz walk. Dlatego zakaz kur*a mówienia, pozew i w ogóle odje*ać tę walkę w ch*j. Ja bym nie dał zawalczyć dla takiego chłopa, jakby mi tak na gali robił. Farmazony jakieś, gówna i szukał pożywki, żeby w ogóle mieć o czym pier*olić na live’ie – mówił Rafonix.

Mamy taką konfę tutaj, nie. Z Golą, z resztą ludzi. Powiedziałem parę słów na jego temat na live’ie i żeby mu odwołali walkę. Koleś pijawka. Dostaje siano, dostaje chleb do ryja, dostaje hajs i jeszcze odpier*ala komuś na konferencji. Zamknij dupę chłopie, stocz walkę i wyjazd. Taka jest twoja robota. Podpisałeś chłopie kwity, a robisz z siebe kur*a jakiegoś bohatera. I robi jakieś dramy na konferencji, masakra. Normalnie kazałbym gościa ochronie wyje*ać na zbity pysk. Bez kitu – dodał Rafonix kiedy transmitował na żywo rozgrywkę z GTA.

ZOBACZ:  Zwycięstwo Legii w meczu w kontrolnym ze Stomilem

Oczywiście nie padło tam nazwisko Sylwestra Wardęgi, ale oglądają wczorajszą konferencję, nie trudno się domyślić, że chodziło właśnie o niego. Z pewnością możemy spodziewać się jakieś reakcji Sylwestra w tej sprawie.

Rafonix wyzywa Wardęgę?
instagram.com/rafonixofficial
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x