Rafał Brzozowski i Senhit na planie “Jaka to melodia?”

Rafał Brzozowski Senhit
Senhit Zadik Zadik, Rafał Brzozowski, fot. Dariusz Gałązka/AKPA

OBSERWUJ NAS:

“Jaka to melodia?” to muzyczny teleturniej TVP1, prowadzony przez Rafała Brzozowskiego, którego już niedługo czeka spore wyzwanie. Laureat Telekamery w kategorii “osobowość telewizyjna” będzie reprezentował Polskę w tegorocznym konkursie Eurowizji.

Rafał Brzozowski podczas wczorajszego nagrania wykonał utwór “The Ride”, z którym pojedzie do Rotterdamu, aby 18 maja wystąpić w półfinale. W studiu pojawiła się również reprezentantka San Marino – Senhit Zadik Zadik, która jest jedną z faworytek do zwycięstwa. Wokalistka zaśpiewała swój konkursowy numer “Adrenalina”. Rafał Brzozowski i Senhit wystąpili też na scenie w duecie, wykonując “Waterloo”, czyli niezapomniany przebój Abby, którym szwedzki zespół tryumfował na Eurowizji w 1974 roku. Od pamiętnego zwycięstwa minęło już prawie 50 lat, a utwór w ogóle się nie zestarzał, zachwycając kolejne pokolenia słuchaczy.

Rafał Brzozowski Senhit
Rafał Brzozowski, fot. Gałązka/AKPA

“Bardzo cieszę się, że Senhit tak pozytywnie zareagowała na moje zaproszenie do Polski i do programu “Jaka to melodia?”. Eurowizja to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim przestrzeń do spotkań, które mają szansę zaowocować pięknymi muzycznymi przyjaźniami i wspólnymi, międzynarodowymi projektami. Tak właśnie rozumiem ducha i ideę tego konkursu” – powiedział Rafał Brzozowski. Dzisiejsze występy widzowie będą mogli obejrzeć w majowych odcinkach teleturnieju.

Rafał Brzozowski i Senhit:

Rafał Brzozowski Senhit
Rafał Brzozowski i Senhit Zadik Zadik,, fot. Gałązka/AKPA

Oficjalny profil “Jaka to melodia?” na Facebooku.

ZOBACZ:  Sylwester Marzeń z Dwójką 2019/2020. Zobacz kto wystąpił!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x