Radosław Paczuski dołącza do EFM Show! Mistrz szykuje się do walki

Radosław Paczuski EFM Show
Radosław Paczuski, fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

Jeden z najbardziej znanych zawodników muay thai i kick-boxingu, amatorski mistrz świata K-1, a także organizacji FEN i DSF dołącza do federacji EFM Show. Radosław Paczuski szykuje się do walki w czerwcu!

Już 9 kwietnia odbędzie się EFM Show. Wśród zawodników są między innymi Akop Szostak, Radosław Słodkiewicz (Super Fight) czy też Michał Pasternak i Maciej Różański (Main Event). W sumie jednego wieczoru odbędzie się trzynaście starć.

Mistrz FEN i były mistrz DSF jako pierwszy w historii sięgnął po pasy dwóch najważniejszych organizacji promujących kickboxing w Polsce. Był członkiem kadry narodowej tego sportu, a na polu krajowym i międzynarodowym zdobył wiele medali. Ma swój własny klub, w którym fighterzy trenują między innymi krav-magę, boks czy MMA.

Radosław Paczuski dołącza do EFM Show

Sam Paczuski do tej pory w formule MMA stoczył trzy walki. Pokonał Jarosława Lecha, Damiana Ostępa oraz Daniela Płonkę (dwie z nich wygrał przez KO). W K-1 stoczył dwanaście walk. Triumfował w ostatnich dziesięciu z nich. Na deskach dzięki niemu znaleźli się między innymi Tautvydas Lileikis, Jeremaine Scott oraz Darren Anstey.

Radosław Paczuski w EFM Show. Kibice będą mogli zobaczyć Radosława Paczuskiego podczas drugiej gali organizowanej przez EFM Show 5 czerwca. Tym razem wydarzenie odbędzie się w Bułgarii. Dla polskich widzów gala będzie dostępna w systemie PPV. Z kim zawalczy Paczuski? Jego przeciwnika poznamy już podczas pierwszego wydarzenia – 9 kwietnia. W najbliższy piątek event transmitowany będzie w systemie PPV. Dostęp do gali można kupić na stronie efmshow.com.

Pierwsze trzy walki wieczoru (Oleksii Polischuck vs Islam Mayraslutanov, Giorgi Esiava vs Jose Torres oraz Magdalena Loska vs Kaylee Vos) będzie można obejrzeć na platformie YouTube na Kanale Sportowym. Reszta tylko w PPV.

ZOBACZ:  Kruszyna i King Kong na GROMDA 6! Ponad 2 metrowi giganci w walce na gołe pięści
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x