Przejdź do treści

Radosław Kucharski na temat transferu Radka Majeckiego

Radosław Kucharski / fot. Jacek Prondzynski/legia.com

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

– Gratuluję Radkowi transferu do AS Monaco. Wielki, świadomy krok zawodnika i jego środowiska w następnym sportowym wyzwaniu – mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski.

Podobała mi się ze strony AS Monaco determinacja i przedstawienie projektu dla Radka, a jeszcze bardziej podejście piłkarza do Legii, w której się ukształtował i z którą chce wywalczyć w tym sezonie Mistrzostwo Polski.

Bardzo się cieszę, że wiele lat pracy, zaangażowania, wiedzy i poświęcenia włożonych w działania skautingowe i szkoleniowe urodziły kolejny owoc, który wychodzi z naszych rąk. Myślę, że jego transfer jest kolejnym po Sebastianie Szymańskim świetnym przykładem wypłynięcia z Legii na szerokie wody piłki europejskiej. Radkowi, jego mamie i menadżerom dziękuję za zaufanie, którym obdarzyli mnie kilka lat temu. Rzadko się zdarza, żeby w środowisku, w jakim funkcjonujemy, zbudowane relacje nie zostały obarczone pośpiechem, a były poparte przemyślanymi ruchami.

Radkowi jeszcze raz gratuluję transferu i czekam już na jego powrót do zespołu. Przed nami cztery miesiące intensywnej pracy, by wywalczyć Puchar i Mistrzostwo Polski – mówi Radosław Kucharski.

AS Monaco zamieściło na swoim Instagramowym profilu filmik prezentujący Majeckiego w klubie:

https://www.instagram.com/p/B755WRTiTig/?utm_source=ig_web_copy_link
Instagram AS Monaco
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx