PunchDown nawiązuje współpracę z amerykańską inicjatywą SlapStrike

PunchDown SlapStrike
Fot. PunchDown YouTube

OBSERWUJ NAS:

PunchDown, największa na świecie organizacja zajmująca się rywalizacją w policzkowaniu (ang. slapfight) ogłasza współpracę z amerykańską inicjatywą SlapStrike. Celem tej kooperacji jest globalna dystrybucja live eventów marki PunchDown i zdobycia rozpoznawalności obu marek na całym świecie.

PunchDown i SlapStrike. Pierwsze wspólne wydarzenie zostało nazwane “The War from Warsaw” i będzie debiutem Vasiliego “Dumpling” Kamotskiego, czyli najbardziej rozpoznawalnego na świecie zawodnika tej dziedziny sportu. Świadczą o tym chociażby filmy z jego udziałem, gdyż te łącznie notują ponad 100 milionów wyświetleń na YouTube.

Transmisja na żywo z wydarzenia będzie dostępna w usłudze Pay-Per-View (PPV) w sobotę 20 marca o godz. 20:00. Zakup TUTAJ.

To będzie pierwszy raz, kiedy mierzący ponad 190 cm i 170 kg Vasilii wejdzie do PunchDown, najtrudniejszego na świecie turnieju walk slapfight. W PunchDown 3 bierze udział 16 silnie uderzających zawodników światowej klasy, w tym aktualny mistrz PunchDown – Dawid „Zaleś” Zalewski. Konferencja prasowa zapowiadająca parowanie wojowników i pierwsza w historii rozmowa między legendami slapfight – Dumpling i Zaleś – odbędzie się w niedzielę 7 marca o godz.18.00 w Polsce.

Konferencja prasowa będzie dostępna na żywo, za darmo i w dwóch wersjach językowych:

Konferencję poprowadzą Marcin “WuWunio” Sprusiński oraz Luiza Sprusińska. Rolę prowadzącego event 20 marca pełnić będzie doświadczony w sportach walki Mateusz Kaniowski a Marcin z Luizą poprowadzą studio.

PunchDown i SlapStrike

Slapfighting (zawody w policzkowaniu) to przykuwający uwagę, nowy sport walki, który szturmem podbił światowe media społecznościowe. Zyskując przy tym ponad 300 milionów wyświetleń na YouTube (globalnie). Światowej klasy konkurencji, znane i wpływowe osoby oraz zagorzali rywale rozstrzygną swoje spory w brutalny sposób. Bez uników, bez klinczu i bez trzymania gardy. Widzimy wolę walki i strach wypisany na twarzy każdego zawodnika w momentach przed, w trakcie i po każdym uderzeniu. Akcja i reakcja w każdym pojedynku, za każdym razem. Oczywiście uczestnicy rywalizują w pojedynkach 1 na 1, uderzając się wzajemnie otwartą dłonią w policzek. Zwycięzca zostaje wybrany kiedy znokautuje oponenta lub przez decyzję sędziowską.

ZOBACZ:  Daniel Magical vs Bonus BGC - oficjalnie main eventem gali PunchDown 3

Partnerstwo pomiędzy europejską organizacją PunchDown i amerykańskim SlapStrike pozwoli publiczności na całym świecie poznać sport, który został spopularyzowany pierwotnie w Azji i Europie Wschodniej. W planach na 2021 rok są cztery transmisje na żywo. Będą one transmitowane na całym świecie w języku polskim i angielskim.

Zobacz zwiastun PunchDown 3:

„PunchDown stworzyło niesamowitą serię wydarzeń w Europie i jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą nad przedstawieniem sensacji mediów społecznościowych, takich jak Dumpling i Zales, publiczności w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie” – powiedział dyrektor generalny SlapStrike Glenn Pere. „To nowa forma sportu, która rozwinęła się organicznie w mediach społecznościowych i przykuwa uwagę. Z pewnością cieszymy się, że możemy zapewnić platformę dla najlepszych wydarzeń typu slapfight na żywo na całym świecie”.

„Bardzo się cieszę, że udało nam się tak szybko nawiązać nić porozumienia, określić wspólne cele dla rozwoju tej wspaniałej koncepcji. Oraz rozpocząć nową, długoterminową współpracę z nowymi przyjaciółmi” – powiedział współzałożyciel PunchDown Jakub Henke. „Plany są ambitne, przed nami dużo pracy, ale jestem przekonany, że razem uda nam się pobudzić wyobraźnię świata, a nasza szybko rosnąca publiczność podzieli naszą pasję do tego sportu”.

  • 16 zawodników, a wśród nich: najbardziej rozpoznawalny zawodnik na świecie – Vasili ”Dumpling” Kamotski, mistrz PunchDown 1 – Łukasz Nowicki, mistrz PunchDown 2 – Dawid “Zaleś” Zalewski oraz wielokrotny medalista zawodów strongman Artur ”Waluś” Walczak,
  • Pierwszy w historii pojedynek kobiet w co-main evencie z udziałem polskich
    influencerek – Esmeraldą Godlewską i Anastasiyą Yandaltsavą,
  • W walce wieczoru zmierzą się Warszawski Dresik i Bonus BGC,
  • Polskimi komentatorami będą: Paweł “Trybson” Trybała i Marcin ”Marcad” Adaszewski,
  • Angielskimi komentatorami, prosto ze studia w Las Vegas, zostali: Matt Striker oraz Ian Richard Hodgkinson znany na całym świecie jako ”Vampiro”.

Więcej o PunchDown:

PunchDown to oczywiście największa na świecie organizacja imprez rozrywkowo-sportowych w policzkowaniu. Na trzecią edycję turnieju sprowadziliśmy do Polski najpopularniejszego zawodnika na świecie – Vasiliego “Dumpling“ Kamotskiego, który będzie miał szansę zmierzyć się z mistrzem PunchDown 2 – Dawidem “Zalesiem” Zalewskim. Ponadto po raz pierwszy będziemy mieli okazję zobaczyć walkę kobiet. Uczestnicy rywalizują ze sobą na zasadzie pucharowej, uderzając się w policzek otwartą ręką, maksymalnie trzy ciosy na osobę. Zwycięzca zostanie wyłoniony przez nokaut lub decyzję sędziego.

ZOBACZ:  UFC w Phoenix: Francis Ngannou znokautował Caina Velasqueza w 26 sekund!

Jakub “Ptyś” Henke, współwłaściciel (instagram.com/jakubhenke)

30-latek z Poznania szturmem zdobył popularność występem w drugiej edycji programu MTV – Warsaw Shore, gdzie pokochały go miliony widzów. Po opuszczeniu programu po kilku sezonach powrócił do swojego hobby, jakim były gry komputerowe i został streamerem. Jednocześnie szybko zdobywając uznanie na platformach YouTube i Twitch. Od zawsze związany ze sportami, w tym sportami walki i sportami siłowymi. Okazał się idealnym partnerem biznesowym dla swojego przyjaciela Patryka, z którym założył organizację PunchDown. Następnie zorganizował najlepsze zawody SlapFight na świecie.

Patryk “easy” Dzięcioł, współwłaściciel (instagram.com/inet_easy)

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich streamerów na platformie Twitch i pionier e- sportu w Polsce. Od lat aktywnie działa na scenie sportów elektronicznych, a przede wszystkim Counter-Strike’a: Global Offensive. Był założycielem marki Inetkox, która przez lata prowadziła popularny kanał na Twitch.tv. Marka tworzyła także akademie dla młodych talentów e-sportowych. Zrezygnował z pracy jako dyrektor handlowy w firmie farmaceutycznej ze względu na rozwój kariery streamera. Prywatnie mąż i ojciec. Obecnie współzałożyciel największej organizacji Slapfighting na świecie – PunchDown.

PunchDown i SlapStrike razem. Więcej o SlapStrike:

Slapstrike to organizacja zajmująca się produkcją, dystrybucją i marketingiem sportowym. Założona przez doświadczonych sprzedawców zajmujących się największymi wydarzeniami bokserskimi tego tysiąclecia. Jej pierwszym przedsięwzięciem jest udostępnienie w Stanach Zjednoczonych, jak i szerszej publiczności na całym świecie, turnieju PunchDown. Slapstrike ma umowę partnerską z PunchDown i posiada wyłączne prawa medialne (poza Polską) do wydarzeń na żywo w języku angielskim, a w tym po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Australii.

Transmisja na żywo z wydarzenia będzie dostępna w usłudze Pay-Per-View (PPV) w sobotę 20 marca o godz. 20:00. Zakup PPV TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x