Przejdź do treści

PunchDown 5: Patusia lepsza od Esmeraldy Godlewskiej!

PunchDown 5 Patusia
Fot. PunchDown

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Patrycja Anna Karczewska, czyli „Patusia”, pokonał Monikę Esmeraldę Godlewską na gali PunchDown 5.

Patrycja zwyciężyła z Esmeraldą dzięki decyzji sędziów. Esmeralda na pytanie przed walką prowadzącego galę Pawła „Trybsona” Trybały, czy znokautuje swoją rywalkę, odpowiedziała: „To się okaże. Mam nadzieję”. Obie dziewczyny były bardzo pewne siebie i bojowo nastawione.

Walkę rozpoczynała „Patusia”. Uderzenie debiutującej w organizacji PunchDown zawodniczki było technicznie poprawnie, jednak nie zrobiło dużego wrażenia na Godlewskiej. Esmeralda cały czas patrzyła głęboko w oczy swojej rywalce. Tak jakby chciała ją zahipnotyzować. Godlewska zdaniem komentatorów nie trafiła zbyt czysto swojej rywalki. Po pierwszej rundzie zdecydowaną faworytką bukmacherów była Esmeralda Godlewska.

W drugiej rundzie cios „Patusi” wydawał się nieco lepszy niż jej pierwsze uderzenie. Esmeralda w odpowiedzi sfaulowała Patrycję, uderzając ją w szyję. Po tej odsłonie walki na kartach punktowych sędziów powinna prowadzić „Patusia”.

W trzeciej rundzie dziewczyny uderzały podobnie jak w poprzedniej. „Patusia” pokonała w swoim debiucie w PunchDown Esmeraldę przez decyzję sędziów.

PunchDown 5 – Patusia wygrywa z Esmeraldą!

https://www.instagram.com/p/CVV8OCOM87i/
instagram.com/punchdownfight
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx