Przejdź do treści

PunchDown 5 – konferencja online. Oglądaj na żywo!

PunchDown 5 konferencja
Fot. PunchDown

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Już dziś o godzinie 18:00 odbędzie się konferencja prasowa przed galą PunchDown 5. Będzie można ją oglądać na żywo na oficjalnym kanale PunchDown w serwisie YouTube.

Na dzisiejszej konferencji prasowej zobaczymy wszystkich zawodników, którzy wezmą udział w turnieju. Dodatkowo pojawią się 4 zawodniczki z co-main i main eventu. Konferencja odbędzie się w Studio 1 The Next Level we Wrocławiu. Gala PunchDown 5 zaplanowana jest natomiast na 22 października. Organizatorami największej slap fightowej gali w Polsce są Jakub „Ptyś” Henke i Patryk „Easy” Dzięcioł.

PunchDown 5 – kto walczy?

W turnieju piątej edycji gali weźmie udział 16 zawodników. Są to: Dawid Zalewski (Zaleś), Marcin Kostrzewski (Kostrześ), Adrian Żebrowski (Dziku), Artur Walczak (Waluś), Jakub Dudczyk (Dudzio), Jakub Przybyła (Ślepok), Piotr Krezel (Peres), Karol Filasiński (Buła), Krzysztof Sobański (Siwy), Marek Neryng (Maras), Dawid Kołodziejczyk (Jasiu), Nikolas Toth (Predator), Peter Truchlik (Aligator), Tiago Cardoso (Tiagão), Edison Lopes oraz Wágner da Conceição Martins (Zuluzinho).

Tak prezentuje się drabinka turniejowa:

https://www.instagram.com/p/CUXmPqLIyvt/
instagram.com/punchdownfight
https://www.instagram.com/p/CUZebA_oNKM/
instagram.com/punchdownfight

Dodatkowo na gali zobaczymy dwie walki kobiet. Esmeralda Godlewska zmierzy się z Patrycją Karczewską (Patusią) i Ewa Piątkowska z Moniką Rozmus-Quandt (Waldek). PPV do kupienia na stronie: http://punchdown.tv.

PunchDown 5 – konferencja prasowa na żywo. Oglądaj online:

https://www.youtube.com/watch?v=4j75YLnDk0I
PunchDown 5 – konferencja prasowa
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx