Przejdź do treści

PunchDown 5 – kiedy? Oglądaj w PPV

PunchDown 5 kiedy
Fot. PunchDown

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Już dziś odbędzie się 5. gala PunchDown, czyli mistrzostw Slapfightingu. 16 potężnych zawodników zmierzy się w walce o nagrodę główną w wysokości 50 000 zł! Stawką będzie również tytuł nowego mistrza PunchDown we wrocławskim klubie Studio P1 The Next Level.

Punch Down jest największą federacją slapfightingu na świecie. Samo wydarzenie, które wzbudza wiele emocji, z każdą edycją cieszy się rosnącym zainteresowaniem. W trakcie zawodów uczestnicy rywalizują ze sobą w pojedynkach 1vs1 na uderzenia w policzek z otwartej dłoni. O wygranej decydują knock-out lub werdykt sędziowski. Założycielami i organizatorami gali są Jakub „Ptyś” Henke i Patryk „Easy” Dzięcioł – polscy twórcy internetowi i osobistości telewizyjne.

Najbliższe wydarzenie odbędzie się 22 października o godzinie 19:00 w klubie muzycznym Studio P1 The Next Level we Wrocławiu. Będzie to jednocześnie wielki powrót udziału publiczności na żywo. Imprezę poprowadzi Paweł „Trybson” Trybała, Wuwunio oraz Michał Rogoziński.

PunchDown 5 – lista zawodników

W międzynarodowym turnieju slapfightingu weźmie udział 16 zawodników, a wśród nich: Dwukrotny Mistrz PunchDown – Dawid „Zaleś” Zalewski, Mistrz PunchDown 4 – Marcin „Kostrześ” Kostrzewski, Półfinalista PunchDown 3 – Strongman Artur „Waluś” Walczak, Armwrestler Marek „Maras” Neryng, Wielokrotny Mistrz Świata w trójboju siłowym – Słowak Nikolas „Predator” Tóth, Reprezentant Słowacji w Armwrestlingu – Peter „Aligator” Truchlik oraz Brazylijczyk Wágner da Conceição Martins, znany na całym świecie jako Zuluzinho – legendarny, 2-metrowy profesjonalny zawodnik MMA oraz vale tudo. Znany z występów Pride FC i pojedynków m.in. z Fedorem Emelianenko. Co ciekawe to nie pierwszy kontakt „Little Zulu” ze slap fightingiem. W 2020 roku zmierzył się z występującym na PunchDown 3 Vasilym „The Dumpling” Kamotskiym.

W walce wieczoru Monika „Waldek” Rozmuz-Quandt zmierzy się z Ewą Piątkowską, pierwszą polską mistrzyni Europy i mistrzyni świata WBC, najbardziej prestiżowej federacji bokserskiej. Widzowie zobaczą również pojedynek Esmeraldy Godlewskiej i Patusi znanej z Projektu Lady.

PunchDown 5 – PPV

Transmisja będzie dostępna do obejrzenia w systemie PPV na stronie: punchdown.tv, a dla osób chcących zobaczyć wydarzenie na żywo została przygotowana limitowana ilość biletów VIP, uprawniająca także do udziału after party wraz z zawodnikami i zaproszonymi znanymi osobistościami ze świata sportu, mediów i internetu.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx