Przejdź do treści

PunchDown 5 – Ewa Piątkowska wkracza do slap fightingu!

PunchDown 5 Ewa Piątkowska
Ewa Piątkowska, fot. PunchDown YouTube

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Gala PunchDown 5 zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji organizacja PunchDown opublikowała na swoim oficjalnym kanale w serwisie YouTube nowy materiał. Jest to filmik przedstawiający sylwetkę Ewy Piątkowskiej, która wystąpi na piątej edycji gali.

PunchDown 5 odbędzie się 22 października we Wrocławiu. Jedną z uczestniczek gali jest Ewa Piątkowska, pierwsza polska mistrzyni Europy i mistrzyni świata WBC w boksie. „Tygrysica” zmierzy się z niesamowicie mocną Moniką „Waldek” Rozmuz-Quandt.

– Boks zaczęłam trenować stosunkowo późno, bo miała 22 lata. Jest to wiek gdzie mija mi już kariera, jest już po karierze ewentualnej juniorskiej czy nawet młodzieżowej. Od razu startowałam jako seniorka. Już po kilku tygodniach wiedziałam, że chcę iść w boks zawodowy, że to jest to co mi pasuje – mówi w materiale wideo Ewa Piątkowska.

PunchDown 5 – Ewa Piątkowska wystąpi na gali!

– Osobą, która się najbardziej stresuje moimi walkami jest oczywiście moja mama. Chyba każda osoba trenująca sporty walki ma takie doświadczenia, że właśnie to matka przeżywa największe nerwy. Dlatego jej jeszcze nie powiedziałam o moim występie na gali PunchDown i postaram się to utrzymać w tajemnicy jak najdłużej – dodaje Ewa. Cały materiał wideo, zapowiadający udział Ewy na gali PunchDown 5 możecie obejrzeć poniżej.

PunchDown 5 – PPV na galę dostępne jest na stronie: https://punchdown.tv.

PunchDown 5 – Ewa Piątkowska
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx