PunchDown 5: Dawid „Zaleś” Zalewski mistrzem po raz trzeci!

PunchDown 5 Dawid Zaleś
Fot. PunchDown

Dawid „Zaleś” Zalewski po raz trzeci został zwycięzcą turnieju PunchDown! „Zaleś” pokonał w finale PunchDown 5 Marcina „Kostrzesia” Kostrzewskiego, zwycięzcę 4. edycji gali.

Przed finałowym starciem wizualnie lepiej prezentował się „Zaleś”. Kostrzewski w porównaniu do Zalewskiego miał bardzo opuchniętą twarz. „Kostrześ” miał trochę trudniejsze zadanie, ponieważ stoczył jedną walkę więcej, przyjmując również 5 ciosów więcej niż „Zaleś”. Przed tym pojedynkiem faworytem bukmacherów był „Zaleś”. Na jedną złotówkę postawioną na niego można było wygrać zaledwie 1 złoty i 18 groszy. Za jedną złotówkę postawioną na „Kostrzesia” do zgarnięcia było 3 zł i 95 gr.

PunchDown 5 – Dawid Zaleś mistrzem!

Pierwszy zaczął „Zaleś”. Jego potężne uderzenie z prawej ręki ścięło z nóg Kostrzewskiego. Niezbędna była interwencja ratowników medycznych, którzy od razu położyli go na nosze. Już po pierwszym wyprowadzonym ciosie Dawid Zalewski został zwycięzcą piątej edycji gali PunchDown. „Zaleś” tym samym został mistrzem największej slapfightingowej organizacji na świecie po raz trzeci!

instagram.com/punchdownfight
ZOBACZ:  KSW 60: Izu Ugonohowi po raz kolejny wypadł rywal. Jest nowy przeciwnik!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
R****
R****
1 rok temu

No i co, jak zginie człowiek, nadal będziecie promować to gówno?

1
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx