PunchDown 4. Krycha UFC wypada z walki wieczoru z Bonusem BGC!

PunchDown 4 Krycha UFC
Fot. mat. prasowy

Krystian Wilczak znany jako „Krycha UFC” nie zawalczy na gali PunchDown 4. Jaka jest przyczyny wypadnięcia Wilczaka z walki wieczoru? O tym piszemy poniżej.

W walce wieczoru gali PunchDown 4, Krystian Wilczak zmierzyć się miał z Bonusem BGC. Jak podała organizacja PunchDown „Krycha” wypadł z powodu kontuzji. „Z przykrością informujemy że pojedynek Piotra Witczaka Bonusa BGC z Krystianem Wilczakiem Krycha UFC niestety nie odbędzie się z powodu kontuzji Krystiana. Prowadzimy rozmowy z potencjalnymi rywalami Piotra ogłosimy jego przeciwnika najszybciej jak będzie to możliwe. Dzisiaj o godzinie 17 przedstawimy Wam zawodników pojedynku Super Fight śledźcie nasze social media” – informuje organizacja PunchDown.

Bonus BGC vs Pakol na gali PunchDown?

Jako potencjalny rywal Bonusa BGC brany był pod uwagę Jędrzej „Pakol” Gromadowski. Jednak organizacja PunchDown nie dogadał się z „medialnym twórcą Bonusa BGC”. „Z Pakolem już wielokrotnie rozmawialiśmy niestety nie jesteśmy w stanie spełnić wymagań finansowych” – informują włodarze PunchDown.

Oglądaj na żywo galę PunchDown 4 w PPV: http://punchdown.tv/realnews

Poniżej oczywiście możecie zobaczyć nagranie na którym Krystian Wilczak tłumaczy się ze swojej nieobecności na gali PunchDown 4:

instagram.com/krystian.wilczak | PunchDown 4 Krycha UFC
ZOBACZ:  Road To Armia. FAME MMA organizuje turniej dla zawodników Amatorskiej Ligi MMA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx