PunchDown 4. Aleksandra Jaworska vs Monika Rozmuz-Quandt kolejną kobiecą walką!

PunchDown 4 Aleksandra Jaworska
Aleksandra Jaworska, fot. PunchDown

W sobotę 8 maja odbyła się konferencja przed galą PunchDown 4, podczas której poznaliśmy wszystkich uczestników gali. Oprócz walk turniejowych odbędą się 3 main eventy, w tym jeden pojedynek kobiet.

Na PunchDown 4 Aleksandra Jaworska zmierzy się z Moniką Rozmuz-Quandt znaną pod pseudonimem „Waldek”. Będzie to drugi pojedynek kobiet w historii tej organizacji. Pierwszą kobiecą walką na PunchDown było starcie Moniki „Esmeraldy” Godlewskiej z Anastasiyą Yandaltsavą. Starcie między tymi paniami odbyło się na gali PunchDown 3 i górą wtedy była Esmeralda.

Oglądaj na żywo galę PunchDown 4: http://punchdown.tv/realnews

Zwyciężczyni pojedynku Aleksandra Jaworska vs Monika Rozmuz-Quandt zawalczy na gali PunchDown 5 z Ewą Piątkowską. Zarówno Aleksandra jak i Monika zapytane podczas konferencji czy podobała im się walka dziewczyn na 3-ej edycji gali, odpowiedziały, że nie. „To była parodia. Rozgrzewka, takie mizianie się po twarzy” – powiedziała Monika „Waldek” na co przytaknęła jej Aleksandra. Obie panie w przeciwieństwie do Esmeraldy i Anastasiyi aktywnie uprawiają sport. Monika od 10 lat trenuje judo i dodatkowo sporty siłowe. Aleksandra trenuje boks, dzięki czemu nie obawia się otrzymywania ciosów.

PunchDown 4 – Aleksandra Jaworska zmierzy się Moniką Rozmuz-Quandt

Ola Jaworska wystąpi na gali PunchDown 4
ZOBACZ:  Oli Thompson nowym rywalem Ante Deliji na KSW 51 w Zagrzebiu

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx