PunchDown 3. Dawid “Zaleś” Zalewski zwycięzcą turnieju!

PunchDown 3 Zaleś
Fot. PunchDown

OBSERWUJ NAS:

Zwycięzca trzeciej edycji turnieju PunchDown został Dawid “Zaleś” Zalewski! “Zaleś” tym samym drugi raz z rzędu triumfował na Punchdown.

Bukmacherzy przed tym pojedynkiem typowali “pół na pół”, czyli na Polaka jak i na Rosjanina były takie same kursy. Pierwszy uderzał Wasilij Kamocki (Vasily Kamotsky / Vasilii Kamotskii / Wasilij Kamotski). Widać było, że Dawid “Zaleś” Zalewski odczuł cios Rosjanina. W rewanżu Polak odpowiedział mocnym uderzeniem. Rosjaninowi lekko odskoczyła głowa, jednak zachował kamienny wyraz twarzy. Drugi cios Kamockiego był mocniejszy niż ten z pierwszej rundy. Mistrzem PunchDown 2 zachwiało po uderzeniu Rosjanina. Odpowiedź Zalesia była równie mocna jak w pierwszej rundzie, choć Rosjanin sprawiał wrażenie, że te ciosy nie robią na nim wrażenia.

Przed trzecią rundą kursy bukmacherów były już po stronie Wasilija. Był on wyraźnym faworytem. Trzecie uderzenie Rosjanina również bardzo mocno odczuł Polak. Żeby wygrać ten finał, Zaleś musiałby znokautować Kamockiego. Ostatni cios Polaka był jego najpotężniejszym. Zaleś trafił bardzo czysto rywala “podłączając go do prądu”. Sędziowie uznali, że o zwycięstwie musi zadecydować dogrywka. Zawodnicy mieli w niej tylko jedno uderzenie. Dogrywkę rozpoczął Zaleś. Znów czysto trafił Rosjanina, jednak nie aż tak mocno jak w trzeciej rundzie.

Przed uderzeniem Rosjanina doszło do krótkiej przerwy, ponieważ sędziowie skorzystali z powtórki, żeby upewnić się, że wszystko było zgodnie z przepisami. W końcu Kamocki wyprowadził cios. Zaleś przyjął go bardzo dzielnie. Sędziowie zdecydowali o jeszcze jednej dogrywce!

PunchDown 3. Dawid “Zaleś” Zalewski zwycięzcą!

Przed rozpoczęciem drugiej dogrywki faworytem bukmacherów był już Zalewski. Na jedną złotówkę postawioną na niego można było wygrać tylko 1,55 zł. Pierwszy uderzał Rosjanin. Znów Wasilij Kamocki wyprowadził potężne uderzenie. “Zaleś” odczuł siłę uderzenia. W rewanżu Polak wyprowadził jeszcze mocniejszy cios! Rosjanin był lekko oszołomiony. Po decyzji sędziów zwycięzcą gali PunchDown 3 został Dawid “Zaleś” Zalewski!

ZOBACZ:  Szpilka vs Radczenko. Mateusz Borek: Artur nie wygrał tej walki
instagram.com/punchdownfight
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x