PunchDown 3. Bonus BGC pokonał Bodychrista w walce wieczoru!

PunchDown Bonus BGC
Fot. PunchDown

OBSERWUJ NAS:

Bonus BGC w walce wieczoru gali PunchDown 3 pokonał Krzysztofa “Bodychrista” Ciesielskiego.

Bonus BGC uderzał pierwszy. Bodychrist poczuł siłę uderzenia “Łazarskiego gladiatora”, jednak nie był to cios na tyle silny, żeby go znokautować. Bodychrist w odpowiedzi uderzył równie mocno. Bonus twardo stał na nogach. Komentatorzy przed drugą rundą czekali na legendarnego “luja ogłuszacza”. Bodychrist po raz kolejny wytrzymał uderzenie Witczaka. Przed swoim uderzeniem odszedł na chwilę od stołu, żeby jeszcze bardziej dogrzać rękę. Drugie uderzenie Bodychrista również nie zrobiło wrażenia na Bonusie, który nawet krzyknął, że twardo stoi na nogach.

Trzecie uderzenie Bonusa było słychać aż na stanowiskach komentatorskich. Bodychrist jednak pokazał charakter i przyjął cios ze spokojem. Po ostatnim ciosie w tym pojedynku wyprowadzonym przez Bodychrista, Bonus stał w tej samej pozycji. “Łazarski gladiator” pokazał w tym pojedynku silną psychikę.

PunchDown 3 – Bonus BGC wygrywa w walce wieczoru

Zwycięzcą main eventu przez decyzję sędziowską został Bonus BGC. “Pokazałem, że Łazarz potrafi wypierdolić luja ogłuszacza” – powiedział Bonus po swojej wygranej. Piotr Witczak wywołał także do tablicy Warszawskiego Dresika, który wypadł z walki na kilka dni przed galą. Prawdopodobnie będzie on jego kolejnym rywalem.

ZOBACZ:  Bonus BGC w High League! Japczan będzie jego rywalem!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x