PunchDown 3. Anastasiya vs Esmeralda walką wieczoru gali!

Anastasiya vs Esmeralda
Anastasiya i Esmeralda, fot. Instagram

OBSERWUJ NAS:

Anastasiya Yandaltsawa znana z programu MTV Warsaw Shore i Esmeralda Godlewska zmierzą się w walce wieczoru gali PunchDown 3!

Pojedynek pomiędzy obiema paniami będzie pierwszą walką kobiet na gali PunchDown! Starcie pomiędzy Anastasiyą Yandaltsavą i Moniką Esmeraldą Godlewską będzie main eventem gali PunchDown 3. Na PunchDown zawodnicy uderzają się na przemian w policzek z otwartej dłoni. Pojedynek Anastasiyi i Esmeraldy będzie można zobaczyć pomiędzy ćwierćfinałami a półfinałami turnieju głównego. Również pomiędzy walkami głównego turnieju zobaczymy starcie Bonusa BGC z Warszawskim Dresikiem.

Anastasiya vs Esmeralda na gali PunchDown 3

@punchdown Instagram

Przypominamy, że niedawno kontrakt z PunchDown podpisał Warszawski Dresik, którego rywalem na PunchDown 3 będzie Bonus BGC. Pierwotnie gala PunchDown 3 była zaplanowana na październik 2020 roku. Jednak przez obostrzenia związane z pandemią koronawirusa została przeniesiona na 7 listopada. Również i w tym przypadku z powodu sytuacji epidemiologicznej, termin gali został przełożony. Kiedy PunchDown 3? Ostatecznie gala ma odbyć się 20 marca br.

Oczywiście galę PunchDown 3 będzie można oglądać wyłącznie w PPV. Możecie kupić dostęp z naszego ref-linka: http://punchdown.tv/realnews.

ZOBACZ:  FAME MMA 9. Arkadiusz Tańcula vs Mateusz Murański. Kiedy walka?
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x