Przejdź do treści

Przygotuj się na psychologiczny horror Anthology of Fear – premiera już w 2023 roku!

Anthology of Fear premiera
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

100 Games zapowiedziało datę premiery Anthology of Fear – gry w klimatach psychologicznego horroru – na 17 marca 2023 roku. Najnowsza gra studia skupi się na eksploracji ludzkiej podświadomości. Twórcy ogłosili także współpracę z Gamersky.com.

Anthology of Fear to psychologiczna gra grozy tworzona i wydawana przez niezależne polskie studio 100 Games w koprodukcji z Oh Deer Studio. W trakcie rozgrywki gracze będą próbowali rozwiązać zagadkę tajemniczego zniknięcia brata głównego bohatera. Osoby, które podejmą wyzwanie, będą musiały znaleźć drogę do wyjścia z koszmaru poprzez mrożące krew w żyłach, przenikające się lokacje, jednocześnie walcząc z okropnościami ludzkiej podświadomości. Próbując rozwiązać zagadkę rozdział po rozdziale, staną w obliczu poważnego niebezpieczeństwa, podczas gdy gra będzie badać i testować ich lęki.

Anthology of Fear premiera
Fot. mat. prasowy

100 Games zdecydowało się także podjąć współpracę z Gamersky.com, który będzie marketingowo wspierał dystrybucję gry w Chinach, na Taiwanie, w Hong Kongu i Makau. Dodatkowo gra będzie wspierać dziesięć wersji językowych, w tym chińską lokalizację, za którą odpowiedzialny będzie również Gamersky.com.

Premiera Anthology of Fear przypada na 17 marca 2023 roku, a kartę gry już teraz możecie znaleźć na Steamie.

Polski horror Anthology of Fear z pierwszym gameplay’em i darmowym prologiem

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx