Proseko z nowym singlem na beacie Miyo!

Fot. kadr z teledysku Proseko - Od wschodu po zachód

„Od wschodu po zachód” to nowy singiel młodego bydgoskiego rapera. Za produkcję muzyczną odpowiedzialny jest duet Miyo!

Po krótkiej przerwie Proseko prezentuje nowy słoneczny singiel zatytułowany „Od wschodu po zachód”. Do współpracy nad tym utworem Proseko zaprosił niezawodny duet Miyo, który odpowiedzialny jest za beat i produkcję muzyczną. Pomysł na połączenie rapu i popowego muzycznego klimatu nie jest przypadkowy. Proseko nie boi się mieszać gatunków, a jego wszechstronny gust muzyczny słychać w każdym kolejnym singlu.

Hip-hop jest dla mnie narzędziem, a jak będę chciał, to zarymuję sobie do tanga jak Popek. Tworzę od dziecka, zawsze mieszając gatunki. „Nemo” jest cięższy, poważniejszy, z konkretną nawijką. Numer „Mirafiori” to koncertowy banger. „Spokój” i „Od wschodu po zachód” to już bardziej popowy klimat. Nie chcę się zamykać na rap, bo nie do końca czuję, że to mnie klasyfikuje. Singlami chciałem pokazać moją wszechstronność – mówi Proseko.

Klip wyreżyserowała i wyprodukowała ekipa Tomasens. Za mix i master odpowiedzialny jest: Jan Kwapisz ze Studia Nagrywarka. „Od wschodu po zachód” na platformach streamingowych: https://proseko.lnk.to/owpz.

Proseko – Od wschodu po zachód (prod. Miyo):

Proseko – Od wschodu po zachód (prod. Miyo)

ZOBACZ:  Kali x Magiera – Chudy chłopak. Drugi teledysk zapowiadający ich wspólny album

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn