REALNEWS.PL - INFORMACJE ZE ŚWIATA I KRAJU

Projekt Lady 5. Dagmara Czerwińska zwyciężczynią programu!

Znamy zwyciężczynię programu „Projekt Lady”! W finale 5. edycji znalazły się: Dagmara Czerwińska, Marcelina Herzyk i Samanta Rachuba. Po kilku tygodniach spędzonych w pałacu w Rozalinie mentorki – Irena Kamińska-Radomska, Tatiana Mindewicz- Puacz oraz prowadząca Małgorzata Rozenek-Majdan niemal jednogłośnie zdecydowały, że tytuł Lady należy się Dagmarze Czerwińskiej.

Pełna energii i radości życia, ale również niestroniąca od rozrywkowego trybu życia dwudziestotrzylatka przeszła największą przemianę i wygrała trzymiesięczne stypendium w Eurocentres Language Cambridge School w Wielkiej Brytanii.

Dagmara Czerwińska, Marcelina Herzyk, Samanta Rachuba, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dagmara Czerwińska pochodzi z małego Chmielnika w województwie świętokrzyskim, a swoją zawodową przyszłość wiąże z kosmetologią. Czy wyjątkowa przemiana wpłynie na jej życie? Czy zrealizuje swoje marzenia? Czas pokaże.

scena z: Dagmara Czerwińska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Udostępnij artykuł:

Realnews.pl google news
Obserwuj w Google News
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Przewijanie do góry