Przejdź do treści

Projekt cupid. Uroczyste spotkanie z twórcami za nami

Projekt cupid
Przemysław Kossakowski, Barbara Kurdej-Szatan, fot. Mieszko Piętka/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W Służewskim Domu Kultury miało miejsce spotkanie z uczestnikami i prowadzącymi „Projekt cupid”. Uroczysty bankiet, wywiady i zdjęcia były jednocześnie zwieńczeniem tego wyjątkowego projektu zarejestrowanym przez ekipę programu. Już 13 lutego, przeddzień Walentynek widzowie poznają kilkoro niezwykłych osób – Olę, Jakuba, Maję, Krystiana, Martę, Sylwestra, Bartka – w spektrum autyzmu, z Zespołem Downa i Syndromem Tourette’a.

Każdy z nich poszukuje bliskości, miłości i akceptacji. Z pomocą przychodzi im program „Projekt cupid”, prowadzący i eksperci, którzy spróbują dla nich znaleźć idealnych kandydatów na randkę w ciemno. Przemysław Kossakowski i Barbara Kurdej-Szatan będą towarzyszyć bohaterom i wspierać ich w emocjonalnych rozmowach, w drodze po marzenia.

Projekt cupid
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

„Ten program koncentruje się na najważniejszej, ludzkiej potrzebie bliskości. Motyw tych pragnień pojawiał się nieprawdopodobnie często wśród bohaterów wszystkich serii „Down The Road”, dlatego idziemy w tę stronę. Pozwolę sobie zacytować Iza Fornalik, pedagożkę i seksedukatorkę, która powiedziała, że miłość podobnie, jak rozpacz nie ma ilorazu inteligencji. Dla mnie to idealne motto naszego programu” – przyznał Przemysław Kossakowski, które towarzyszył i wspierał uczestników programu.

Widzowie poznają historie osób, które nie kalkulują, ale szczerze dzielą się swoimi myślami i emocjami. Postanowili odważnie zawalczyć o swoje marzenia i spróbować sił w miłości, do której dotychczas nie mieli szczęścia.

Projekt cupid – spotkanie z twórcami

„Zakochałam się w naszych bohaterach, ich wewnętrznym pięknie, szczerości i niezwykłej wrażliwości. To wartościowy program, a przy tym emocjonalny i poruszający. Dla mnie takim momentem było spotkanie Mai i Piotra, którzy odnaleźli w sobie bratnią duszę” – dodała Barbara Kurdej-Szatan.

Czy wszystkim bohaterom programu uda się znaleźć drugą połówkę i stworzyć dłuższą relację? O tym przekonamy się już wkrótce. Emisja premierowego odcinka „Projekt Cupid” już 13 lutego o godzinie 22:00 na antenie TTV i Playerze.

„Z perspektywy czasu uważam, że to bardzo potrzebny program. Nie tylko dla uczestników, którzy po pierwsze spróbowali zrealizować swoje marzenia, poznali innych ludzi i spędzili czas inaczej niż dotychczas, ale również dla widzów, którzy mają szansę poznać ich świat”– przyznała Marta Mazur, terapeutka, która towarzyszyła swojej podopiecznej Oli.

„Miłość jest najważniejsza. Jestem szczęśliwy i cieszę się, że spotkałem Maję. Jesteśmy tacy sami i to jest piękne” – przyznał Piotrek. Równie entuzjastyczna była Ola, która dodała, że udana randka to przede dobre towarzystwo, wzajemne porozumienie i wspólne tematy, które nie mają końca.

Projekt cupid
Barbara Kurdej-Szatan, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Projekt cupid
Malwina Wędzikowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx