Przejdź do treści

Project Downfall – już 2 lutego wciel się w sobowtór Johnny’ego Wicka na konsolach Xbox i Nintendo Switch

Project Downfall Xbox
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

RedDeer.Games, jeden z topowych wydawców gier na Nintendo Switch, oraz deweloperzy z MGP Studios i Solid9 Studio mają przyjemność ogłosić datę premiery oczekiwanej gry Project Downfall na konsolach Xbox i Nintendo Switch. Już 2 lutego gracze zawitają do miasta Crimson Tide i na własne oczy zobaczyć nowy porządek świata.

Project Downfall to pełna akcji, w pikselowym stylu graficznym, strzelanka osadzona w cyberpunkowym świecie, w którym rzeczywistość drastycznie różni się od tej nam znanej. Gracze zostaną wciągnięci w życie niezbyt przeciętnego obywatela i wrzuceni w sam środek akcji, a ich przetrwanie będzie zależało od refleksu oraz umiejętności taktycznego myślenia.

Gracze wcielą się w pracownika korporacji, obywatela klasy średniej. Dla wielu osoby o uprzywilejowanej pozycji społecznej, która nocą chce odpłacić się państwu i wyrusza na łowy. Wyposażony w supermoce, ulepszenia oraz medykamenty nasz protagonista może przekroczyć kruchość ludzkiego ciała i w czasach potrzeby stać się bohaterem jakiego Crimson Tide potrzebuje.

Project Downfall Xbox
Fot. mat. prasowy

Oprócz dynamicznej akcji Project Downfall oferuje nieliniową fabułę i aż 12 różnych zakończeń, które zależą od dokonanych wyborów. Dodatkowo twórcy zapewnili liczne wydarzenia losowe i ukryte sekrety, które sprawią, że gracze będą sprawdzać każdy zakamarek.

Podczas rządów korporacji umysły obywateli poddawane są manipulacji za pomocą leków i w ten sposób utrzymywany jest porządek. Nie na długo.

Ale czy o to tak naprawdę chodzi w tej batalii?

Gdy Unia Europejska traci grunt pod nogami, świat jest podzielony. Na horyzoncie pojawia się nowa potęga – Federacja Noworuska, przyjmująca do swojego grona nowe kraje Europy Wschodniej. Aby udowodnić, że oba systemy mogą współistnieć, powstaje megamiasto.

Kto uratuje Crimson Tide gdy pogrąży się ono w chaosie?

Project Downfall ukaże się na konsolach Nintendo Switch, Xbox One i Xbox Series X|S już 2 lutego. Gra jest także dostępna na platformie Steam.

Więcej informacji o projektach RedDeer.Games można znaleźć na oficjalnej stronie, Facebooku i X (Twitterze).

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx