Przejdź do treści

Prime Time Wrestling – Taxi Złotówa szumi na organizatorów: Oszuści! Dali mi dzieciaka zamiast Pudziana!

Prime Time Wrestling Taxi Złotówa
Taxi Złotówa, fot. Prime Time Wrestling

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Szymon Wrzesień, czyli Taxi Złotówa, nazwał organizatorów gali Prime Time Wrestling oszustami! „Miałem walczyć z Pudzianem, a dali mi jakiegoś podrabiańca!” – napisał Złotówa na swoim profilu w serwisie Instagram.

Taxi Złotówa wyzwał organizatorów gali PTW: Arkadiusza Pawłowskiego i Marcina Rzeźniczka od oszustów. „Miałem walczyć z Pudzianem, a dali mi jakiegoś podrabiańca! Nie pozwolę sobie na takie traktowanie! Jestę legendom sportów walki i chce walczyć z najlepszymi o pas mistrzowski wagi ciężkiej. Tylko sowita rekompensata finansowa (w złotówach!) może załagodzić mój gniew. Już w sobotę oficjalne oświadczenie właścicieli. Jak sądzicie, ile kasy mi wypłacą aby załagodzić sytuację?” – napisał dwa dni temu Szymon Wrzesień.

Pan Pawłowski i Marcin Rzeźniczek odnieśli się do słów Złotówy wydając oficjalne oświadczenie. Twierdzą w nim, że Złotówa sam wybrał swojego przeciwnika na galę:

Wczoraj w nocy Taxi Złotówa zamieścił w sieci informację, że o sytuacji poinformował już znaną dziennikarkę Elżbietę Jaworowicz. „Najpierw oszukali mnie dając za przeciwnika jakiegoś dzieciaka zamiast Pudziana. Teraz oszukują Was, kibiców wrestlingu wydając kłamliwe oświadczenie! O tej sprawie usłyszy cała Polska, gdyż napisałem do P. Jaworowicz! Powiedzcie prawdę, że nie mieliście kasy na Pudzianowskiego dlatego podstępnie daliście mi Marcelito Budzianowskiego” – napisał Złotówa.

https://www.instagram.com/p/CVGnvLWNPT-/
instagram.com/taxizlotowa | Prime Time Wrestling – Taxi Złotówa

Jak rozwinie się sytuacja w tym sporze? Prawdopodobnie zobaczymy konfrontację zwaśnionych stron na gali Prime Time Wrestling 2.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonim
Anonim
2 lat temu

WYJASNIAJ KORNIKA!!

Stiv
Stiv
2 lat temu

Mrozi

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
2
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx