Prime Show MMA – PPV. Gdzie kupić? Kiedy gala?

Prime Show MMA PPV
Fot. Prime Show MMA

Podczas Prime: Zadyma zobaczymy dziesięć walk czołowych gwiazd polskiego internetu i show-biznesu. W walce wieczoru zmierzy się dwóch dawnych przyjaciół Kruszwil i Kamerzysta. Obaj chcą rozwiązać swój konflikt w klatce, a na jego rozstrzygnięcie czekają dawni i obecni widzowie. Na karcie walk znajduje się również pierwsze starcie „freakowe” z podtekstem politycznym.

Znany lewicowy publicysta Jaś Kapela, znany z występu w Kanale Sportowym, zmierzy się z prawicowym dziennikarzem Ziemowitem Piastem Kossakowskim. Podczas pierwszej konfrontacji doszło między nimi nawet do rękoczynów. Ponadto debiut w walce w rękawicach zanotuje największa gwiazda Youtube końca 2021 r.- Adam Soroko. Ten nieustępliwy wojownik stanie w szranki z najbardziej odważnym freakfighterem w Polsce – Stiflerem.

Prime Show MMA – PPV: https://primemma.tv/#/ref/realnews

Cena PPV zaczyna się od 29,99 zł, natomiast dostęp premium kosztuje 34,99 zł. W tej opcji widzowie będę mieli dostęp m.in. do Strefy Cringe’u, w której zasiądą czołowe polskie gwiazdy internetu i nie tylko.

Kibice czekający na galę Prime: Zadyma mogą zakupić bilety na trybuny łódzkiej Atlas Areny. Ceny zaczynają się już od 70 zł, a kończą na 250 zł. Wejściówki na płytę podczas wydarzenia oscylują pomiędzy 150 zł a 1000 zł. Wszystkie bilety są dostępne w serwisie Eventim: eventim.pl/artist/prime.

19 lutego 2021 r. podczas Prime: Zadyma widzowie obejrzą kartę pełną gwiazd, wciąż jednak nie poznaliśmy rywali dla Mateusza Murańskiego, Pawła Tyburskiego i Puszbarbera. Duże ogłoszenia czekają już nas już niedługo.

Prime Show MMA – karta walk:

Kruszwil vs Kamerzysta
Don Kasjo vs Muran
Soroko vs Stifler
Medusa vs Dawid Narożny
Jaś Kapela vs Ziemowit Kossakowski
Paweł Tyburski vs Łukasz Lupa
Queen of the Black vs Ola Okrzesik
Puszbarber vs Sobota
Alan Kwieciński vs Kuba Lasik&Rafał Pazik
Ztrolowany vs Hecman
Wiola Kotelecka vs Oliwia Sadkowska
Adrian Cios vs Dawid Ambro
Paweł Całkowski vs Sergiusz Zając

ZOBACZ:  Turniej Czterech Skoczni. Kamil Stoch wygrywa w Innsbrucku! Dawid Kubacki trzeci

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx