Prime Show MMA – kiedy gala? Ruszyła już sprzedaż biletów!

Prime Show MMA kiedy
Fot. Prime Show MMA

Już od wczoraj kibice czekający na galę Prime: Zadyma mogą zakupić bilety na trybuny łódzkiej Atlas Areny. Ceny zaczynają się już od 70zł, a kończą na 250 zł. Wejściówki na płytę podczas wydarzenia oscylują pomiędzy 150 zł a 1000 zł.

Wszystkie bilety są dostępne w serwisie Eventim: https://www.eventim.pl/artist/prime/. Podczas Prime: Zadyma zobaczymy dziesięć walk czołowych gwiazd polskiego internetu i show-biznesu. W walce wieczoru zmierzy się dwóch dawnych przyjaciół Kruszwil i Kamerzysta. Obaj chcą rozwiązać swój konflikt w klatce, a na jego rozstrzygnięcie czekają dawni i obecni widzowie. Na karcie walk znajduje się również pierwsze starcie „freakowe” z podtekstem politycznym. Znany lewicowy publicysta Jaś Kapela, znany z występu w Kanale Sportowym, zmierzy się z prawicowym dziennikarzem Ziemowitem Piastem Kossakowskim. Podczas pierwszej konfrontacji doszło między nimi nawet do rękoczynów.

Ponadto debiut w walce w rękawicach zanotuje największa gwiazda YouTube’a końca 2021 r.- Adam Soroko. Ten nieustępliwy wojownik stanie w szranki z najbardziej odważnym freakfighterem w Polsce – Stiflerem. Weteran Warsaw Show swój debiut zanotował z doświadczonym Popkiem. Teraz zawalczy z totalnie nieobliczalnym Soroko, który już teraz prosi sędziego pojedynku o stopowanie jego żądzy krwi.

Nad wszystkim pieczę sprawuje włodarz organizacji Prime Show MMA, Don Kasjo King. Największa gwiazda FAME MMA postanowiła pracować na swój własny rachunek i założyła poważną konkurencję dla dawnych pracodawców. Kasjo zapowiada, że to nie koniec niespodzianek, a finalna karta walk zatrzęsie polską opinią publiczną!

Prime Show MMA – karta walk:

Kruszwil vs Kamerzysta
Jaś Kapela vs Ziemowit Piast Kossakowski
Adam Soroko vs Stifler
Mateusz Murański vs TBA
Paweł Tyburski vs TBA
Ztrolowany vs Hecman
Dawid Ambro vs Adrian Cios
Medusa vs Dawid Narożny
Queen of the Black vs Karolina Dumała
Wiola Kotelecka vs Klaudia Kamińska

ZOBACZ:  UFC 263. Jamahal Hill złamał rękę w walce z Craigiem!

Prime Show MMA – kiedy?

Pierwsza gala Prime Show MMA odbędzie się 19 lutego w Atlas Arenie w Łodzi.

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx