Przejdź do treści

Prime 2: Marcin Wrzosek zawodnikiem Prime Show MMA!

Marcin Wrzosek Prime Show
Marcin Wrzosek, fot. instagram.com/polishzombiemma

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Marcin „Polish Zombie” Wrzosek został zawodnikiem Prime Show MMA i wystąpi już 9 lipca w Gdyni na Prime 2: Kosmos. Weteran i były mistrz KSW jest kolejnym mocnym nazwiskiem zakontraktowanym na zbliżającą się galę.

Wrzosek jest jednym z najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce. Może się pochwalić imponującym dorobkiem 21 zawodowych walk w MMA, z których 14 wygrał. Podczas swojej bogatej kariery wziął udział w słynnym programie The Ultimate Fighter, w którym doszedł do półfinału. Następnie zakotwiczył w KSW, gdzie zdobył pas wagi piórkowej. Po wielu krwawych wojnach w klatce KSW, dość niespodziewanie postanowił zawalczyć z Don Kasjo w formule bokserskiej. „Polish Zombie” ostatecznie przegrał na kartach punktowych, ale wyraźnie się z tym werdyktem nie zgadzał. W ostatniej swojej walce błyskawicznie rozprawił się ze znany nad Wisłą „Psychopatą” w formule gołych pięści. Z kim i w jakiej formule zmierzy się Wrzosek na Prime 2? Przekonamy się już niedługo.

Druga edycja gali Prime Show MMA odbędzie się już 9 lipca w Gdyni! Po sukcesie pierwszej gali, na której kibice zgromadzeni w Atlas Arenie oraz subskrybenci PPV mogli podziwiać 12 walk, Prime wraca z kolejny uderzeniem. Prime 2: Kosmos odbędzie się na Gdynia Arena, mogącej pomieścić 5,5 tysiąca widzów. Na karcie walk znajdą się czołowe polskie gwiazdy, influencerzy czy sportowcy.

Prime Show MMA 2 – aktualna karta walk:

Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs TBA
Bombardier vs Stifler
Dominika Rybak vs TBA
Jaś Kapela vs TBA
Piotr Kaluski vs TBA

https://www.instagram.com/p/CdvtmuCjsJZ/
instagram.com/polishzombiemma
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx