Press day serialu “Klangor”. Zobacz zdjęcia!

Klangor serial
Maja Ostaszewska, Arkadiusz Jakubik, fot. AKPA

OBSERWUJ NAS:

“Klangor” to nowy serial Canal+, który już 26 marca będzie można oglądać na Canal+ Premium oraz online, na canalplus.com. Głównym bohaterem produkcji jest Arkadiusz Jakubik, który wcielił się w psychologa więziennego.

Press day serialu Klangor. Akcja serialu toczy się wokół zaginięcia córki psychologa, Gabi (Matylda Giegżno), która ginie w tajemniczych okolicznościach. Oryginalny scenariusz “Klangoru” autorstwa Kacpra Wysockiego, oparty na pomyśle Tomasza Kamińskiego powstał w ramach CANAL+ Series Lab – programu skierowanego do scenarzystów, reżyserów i producentów kreatywnych, zawodowo tworzących i rozwijających seriale telewizyjne. Reżyserię całej serii powierzono Łukaszowi Kośmickiemu, twórcy “Ukrytej gry” i “Rodzinki.pl”.

W serialu telewidzowie zobaczą m.in. Maję Ostaszewską, Wojciecha Mecwaldowskiego, Aleksandrę Popławską, Magdalenę Czerwińską, a także Macieja Musiała, Katarzynę Gałązkę, Matyldę Giegżno czy Magdalenę Koleśnik. “Ariel, którego gram, to chłopak mający w sobie dużo bólu i mroku. Nie potrafi on sobie z tym poradzić, przez co ucieka on w narkotyki, imprezy i romanse. Sport i kitesurfing jest dla niego jedyną odskocznią od sytuacji w domu. Mimo że Ariel jest postacią drugoplanową, w naszym serialu jest on zapalnikiem pewnych wydarzeń” – mówi o swojej postaci Maciej Musiał.

Press day serialu Klangor

Maja Ostaszewska Klangor
Maja Ostaszewska, fot. AKPA
Katarzyna Gałązka Klangor
Katarzyna Gałązka, fot. Gałązka/AKPA

Zdjęcia do produkcji odbywały się głównie w Świnoujściu, gdzie toczy się akcja serialu. “Bardzo dobrze wspominam pracę na planie serialu “Klangor”. Łukasz Kośmicki, nasz reżyser, oczywiście dokładnie wiedział czego chce. Miał konkretną wizję i potrafił po pierwszym dublu powiedzieć, że jest dobrze, ale jak o coś walczył, to potrafiliśmy powtarzać scenę nawet 10 razy” – dodaje aktor.

Wojciech Mecwaldowski Klangor
Wojciech Mecwaldowski, fot. Gałązka/AKPA
ZOBACZ:  UFO: Oni już tu są. Zwiastun nowego filmu Beaty Migas wywołuje dreszczyk emocji
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x