Przejdź do treści

Premierowe odcinki Ivandoe od dziś w Cartoon Network

Ivandoe Cartoon Network
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Wielka wyprawa po odnalezienie Złotego Pióra przynosi kolejne wyzwania. Na szczęście wyruszył na nią odpowiedni heros: młody książę Ivandoe, najdzielniejszy jeleń we wszystkich Pięciu Królestwach. Nawet gdyby stchórzył – co nigdy się nie zdarza! – towarzyszy mu giermek Bert. Już wkrótce zmierzą się z centaurem Centikorem. Oglądaj serial „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” w Cartoon Network.

Książę Ivandoe to syn szlachetnego króla, Potężnego Jelenia i wspaniałomyślnej Królowej Kristine. Pewnego dnia pojawia się ważne zadanie: trzeba odnaleźć magiczne Złote Pióro. Królewska para dobrze wie, że istnieje doskonały kandydat na przywódcę tej wyprawy, czyli dzielny książę Ivandoe. Jelonek wierzy, że jest najmężniejszy, najprzystojniejszy i najmądrzejszy pod słońcem – nie może być inaczej, skoro jest synem króla! Gdy duma czasem zwodzi głównego bohatera, w sukurs przychodzi mu giermek Bert, mały niebieski ptaszek. Wspólnie uzupełniają się charakterami i umiejętnościami, dzięki czemu znalezienie Złotego Pióra w ich wydaniu to tylko kwestia czasu.

W premierowym 4. sezonie, Ivandoe zrobi wszystko, żeby zaimponować Jezebel – księżniczce złodziei. Co może zrobić na niej wrażenie? Trzeba wykonać coś nieosiągalnego! Razem z giermkiem Bertem postanowią podjąć się wielkiego wyzwania: zmierzą się z potężnym kamiennym centaurem, legendarnym Centikorem. Ten groźny przeciwnik budził postrach w wielu rycerzach, ale Ivandoe nie jest zwykłym wojownikiem. Dzielny jelonek chce zdobyć magiczne łzy Centikora. Jak głosi legenda, leczą one wszystkie dolegliwości. Muszą rozwikłać jedną zagadkę: co sprawi, że centaur zapłacze? Seria odcinków zatytułowana „Książę i łzy zwycięstwa” przyniesie odpowiedź na te i inne pytania.

Nowy sezon „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” od poniedziałku 9 października w Cartoon Network. Emisja codziennie o 14:20.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx