Przejdź do treści

Premiera „The Office PL” na Comedy Central Polska

Premiera The Office PL
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Już w najbliższy poniedziałek 24 października o godz. 21.00 na kanale Comedy Central zadebiutuje pierwszy sezon „The Office PL” – polskiej wersji kultowego serialu komediowego, który na celownik bierze (nie)zwykłą korporacyjną codzienność.

Akcja „The Office PL” rozgrywa się w biurze siedleckiej firmy produkującej wodę mineralną „Kropliczanka”. Jej pracownicy, z ekscentrycznym prezesem Michałem i temperamentną wiceprezeską Patrycją na czele, skutecznie zwalczają korponudę. Ta na co dzień doskwiera wielu z nas. Produkcja serialu obejmuje 12 ponad 20-minutowych odcinków. Po nich widzowie mogą spodziewać się kontrowersyjnego humoru oraz satyrycznych refleksji na temat współczesnego społeczeństwa.

W obsadzie „The Office PL” znajdują się m.in.: Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz, Kornelia Strzelecka, Mikołaj Matczak i Milena Lisiecka. Reżyserem produkcji jest Maciej Bochniak, a producentami Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński. Za scenariusz odpowiadają Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło i Mateusz Zimnowodzki.

Serial został zrealizowany przez Canal+ Polska w koprodukcji z Comedy Central Polska oraz przy współpracy z BBC Studios. Zaczynając od 24 października, Comedy Central będzie emitował po dwa odcinki „The Office PL” w poniedziałki o godz. 21.00. Stacja zaprasza swoich widzów do obejrzenia pierwszego sezonu serialu tuż przed premierą jego drugiej części. Ta pojawi się na ekranach już na początku listopada.

Więcej o Comedy Central oczywiście na www.comedycentral.pl.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx