REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Premiera serialu „Bracia” już jutro w Polsat Box Go

Premiera serialu Bracia
Fot. Realnews.pl

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Jutro, 8 marca w Polsat Box Go premiera pierwszego odcinka serialu „Bracia” w reżyserii Macieja Migasa. To najnowsza produkcja z Janem Fryczem, Piotrem Stramowskim, Mateuszem Kościukiewiczem, Damianem Kretem i Nikodemem Rozbickim w rolach głównych.

Czterej bracia stają w obliczu nagłej tragedii, która jest dopiero początkiem niespodziewanych problemów, jakie dotkną całą rodzinę. Losy mężczyzn, na których ogromny wpływ miały zaniedbania i niejasne interesy wymagającego ojca, w wyniku nowych życiowych okoliczności komplikują się coraz bardziej.

Kolejne odcinki „Braci” – w każdą środę w pakiecie Polsat Box Go Premium, na stronie i w aplikacji Polsat Box Go.

„Bracia” to serial pełen rodzinnych tajemnic, niespodziewanych okoliczności i wyrazistych postaci. Wychowani w jednym domu, ale całkiem różni od siebie bracia wybrali w dorosłym życiu własne drogi. Na decyzje każdego z nich wpływ miało wychowanie przez nadopiekuńczą matkę i nieobecnego, zajętego interesami i własnym życiem krytycznego ojca. Teraz stają w obliczu tragedii, która rozpocznie ciąg nowych zdarzeń i problemów. „Bracia” to świat pokazany z różnych męskich perspektyw – jest rywalizacja i konflikty. Są dylematy i trudne wybory oraz ważne dla braci kobiety – matka, żony, przyjaciółki i kochanki.

Dwunastoodcinkowy serial wyreżyserował Maciej Migas („Oda do radości”, „Układ”, „Tatuśkowie”, „Żyć nie umierać”). Za adaptację scenariusza odpowiadają Mirosław Bork, Ida Bork-Buszkowska i Aneta Głowska. Muzyka – Patryk Kumór („Heaven in Hell”, „Dziewczyny z Dubaju”) i Dominik Buczkowski („Heaven in Hell”, „Dziewczyny z Dubaju”, „Kolejna 365 dni”).

Serial powstał na zlecenie Telewizji Polsat, a jego producentem wykonawczym jest MWM Media.

Jak obejrzeć „Braci” w Polsat Box Go?

Pierwszy odcinek serialu można oglądać już jutro, 8 marca w Polsat Box Go. Kolejne będą pojawiały się w pakiecie Polsat Box Go Premium w środy. Format będzie można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl. Serial również będzie można oglądać w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon FireTV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx