Przejdź do treści

Premiera nowego utworu Inside Again pt. „Cold Dark Summer”

Fot. kadr z teledysku Inside Again - Cold Dark Summer

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Warszawski zespół Inside Again prezentują nowy singiel z albumu, który będzie nosił tytuł „Nightmode”. Utwór nazywa się „Cold Dark Summer”.

Łukasz Naumowicz, gitarzysta i współzałożyciel Inside Again tak mówi o nowym wydawnictwie: „Z dumą i niekłamaną radością przedstawiamy pierwszy z obrazków które są zapowiedzią naszego nowego wydawnictwa pt. „Nightmode”. W najbliższych tygodniach poprzedzających premierę płyty pokażemy kolejne klipy, a każdy z nich będzie odmienny zarówno w warstwie wizualnej jak i muzycznej. Płyta została nagrana i wyprodukowana w warszawskim studio Efektura przez basistę Krisa Wawrzaka i Piotra Boguckiego. Warstwą graficzną albumu zajął się Artur Szolc nasz perkusista. Utwór „Wired Heart” jest jedną z dziewięciu opowieści o tym co może się przydarzyć nocą, tą najbardziej klimatyczną w warstwie muzycznej i jednocześnie ściśle nawiązująca do oprawy graficznej albumu. Korzystając z okazji dziękujemy wszystkim którzy brali udział w tworzeniu niniejszego lyric video, w szczególności ekipie efektura studio”.

Inside Again – Cold Dark Summer. Zobacz teledysk:

Inside Again – Cold Dark Summe

Premiera albumu „Nightmode” już 6 marca 2020 roku. Album w wersji CD oraz winylowej można zamawiać pod tym linkiem: http://bit.ly/InsideAgain.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google