Premiera nowego utworu Inside Again pt. “Cold Dark Summer”

Fot. kadr z teledysku Inside Again – Cold Dark Summer

Warszawski zespół Inside Again prezentują nowy singiel z albumu, który będzie nosił tytuł “Nightmode”. Utwór nazywa się “Cold Dark Summer”.

Łukasz Naumowicz, gitarzysta i współzałożyciel Inside Again tak mówi o nowym wydawnictwie: „Z dumą i niekłamaną radością przedstawiamy pierwszy z obrazków które są zapowiedzią naszego nowego wydawnictwa pt. „Nightmode”. W najbliższych tygodniach poprzedzających premierę płyty pokażemy kolejne klipy, a każdy z nich będzie odmienny zarówno w warstwie wizualnej jak i muzycznej. Płyta została nagrana i wyprodukowana w warszawskim studio Efektura przez basistę Krisa Wawrzaka i Piotra Boguckiego. Warstwą graficzną albumu zajął się Artur Szolc nasz perkusista. Utwór „Wired Heart” jest jedną z dziewięciu opowieści o tym co może się przydarzyć nocą, tą najbardziej klimatyczną w warstwie muzycznej i jednocześnie ściśle nawiązująca do oprawy graficznej albumu. Korzystając z okazji dziękujemy wszystkim którzy brali udział w tworzeniu niniejszego lyric video, w szczególności ekipie efektura studio”.

Inside Again – Cold Dark Summer. Zobacz teledysk:

Inside Again – Cold Dark Summe

Premiera albumu „Nightmode” już 6 marca 2020 roku. Album w wersji CD oraz winylowej można zamawiać pod tym linkiem: http://bit.ly/InsideAgain.

Read Previous

Zieja – relacja z medialnej premiery filmu

Read Next

Już za 3 dni startuje otwarta beta gry Comanche