Przejdź do treści

Premiera „Materla. Lionheart” już 2 czerwca tylko na Viaplay! Obejrzyj trailer już teraz!

Materla Lionheart Viaplay
Michał Materla, fot. Viaplay

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Premiera serialu dokumentalnego o Michale Materli „Materla. Lionheart” już 2 czerwca tylko na Viaplay.

– Chciałbym bardzo, żeby serial „Materla. Lionheart” stanowił swego rodzaju inspirację, ale też lekcję i przestrogę dla wielu młodych zawodników – podkreśla Michał Materla, wieloletni mistrz KSW, żywa legenda polskiego MMA.

Na co dzień oglądamy ich w klatce podczas morderczych bojów z kolejnymi przeciwnikami. Jednak walka to jedynie kulminacyjny moment całego, wielomiesięcznego cyklu tytanicznych przygotowań! Codzienność zawodników MMA to bowiem niewyobrażalnie ciężkie treningi, groźne kontuzje, nieustanne kontrolowanie wagi, ogromny stres i elektryzujące napięcie przed walką. Wreszcie starcie, z którego tylko jeden z nich może wyjść zwycięsko.

Materla Lionheart Viaplay
Michał Materla, fot. Viaplay

Nowa produkcja Viaplay Documentary pt. „Materla. Lionheart” pokazuje ogrom pracy, poświęceń i wyrzeczeń z jakimi wiąże się kariera profesjonalnego fightera, ale odsłania także ten bardziej osobisty, prywatny obraz legendy tego sportu. Serial ukazuje drogę Michała Materli z podziemnych walk w klatce organizowanych dla 50 widzów niemal dwie dekady temu aż na sam szczyt MMA w Polsce. Z bliska zobaczymy nie tylko jego triumfy, ale też porażki, w tym m.in. aresztowanie przez CBŚ i pobyt w więzieniu.

Poznajcie niesamowitą historię i niełatwą drogę na szczyt Legendy KSW

Z 21 zwycięstwami w KSW Michał Materla jest rekordzistą tej organizacji i prawdopodobnie jednym z najlepszych zawodników MMA na świecie. Starcia z jego udziałem to zawsze gwarancja wielkiego widowiska i dużych emocji. „Wojownik ze Szczecina” słynie bowiem nie tylko z efektownych zwycięstw, ale też z widowiskowego i porywającego fanów stylu walki. Aż siedem razy jego pojedynki były wybierane najlepszymi starciami wieczoru podczas gal KSW.

Materla Lionheart Viaplay
Michał Materla, fot. Viaplay

Pomimo ogromnych sukcesów, Materla nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Wciąż walczy do końca i pokazuje ogromny charakter, czym zapracował sobie na przydomek „Bijące Serce KSW” – Lionheart.

Premiera dwuodcinkowego serialu „Materla. Lionheart” już 2 czerwca tylko na Viaplay.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx