Premiera książki „Co chcesz powiedzieć światu” Martyny Wojciechowskiej

Co chcesz powiedzieć światu
Fot. Michał Baranowski/AKPA

Martyna Wojciechowska, dziennikarka, podróżniczka, fotografka i osobowość telewizyjna, jest autorką trzech książek podróżniczych: „Przesunąć horyzont”, „Australia. Kobieta na krańcu świata” i „Misja Everest”. Jej najnowsza, czwarta książka, która właśnie weszła na rynek księgarski, „Co chcesz powiedzieć światu”, jest zupełnie inna.

„Co chcesz powiedzieć światu” to portrety dziesięciu niezwykłych kobiet, które spotkałam na różnych krańcach świata i w Polsce. Zainspirowały mnie, pokazały drogę, dodały otuchy. Spisałam ich historie, w których głośno mówią o tym, co najważniejsze: o walce o godność, szczęściu własnym i drugiego człowieka, o odpowiedzialności za innych i za naszą planetę, o bezwarunkowej miłości, która daje siłę i determinacji, która pozwala osiągnąć niemożliwe. Ta książka to opowieść o odważnych kobietach, ale też o mnie samej – mówi Martyna Wojciechowska.

We wstępie, jaki napisała autorka, można przeczytać: – Dziewczynki od najmłodszych lat uczone są, że uroda jest ważna, że mają być grzeczne, że jak komentują coś za głośno, to są wyszczekane i bezczelne, a jak czegoś chcą, to zachłanne i mało skromne, dlatego dziś mówię – „dość”.

Spotkanie autorskie odbyło się w znanym warszawskim miejscu, na ulicy Mysiej 3. Podczas spotkania Martyna Wojciechowska opowiadała o książce, pozowała do wspólnych zdjęć z fanami oraz rozdawała autografy. Na spotkaniu z autorką pojawili się m.in. jej rodzice – Joanna i Stanisław Wojciechowscy. Obecni byli również: Beata Ścibakówna, Justyna Szyc-Nagłowska, Agata Rubik, Eliza Gwiazda, Elżbieta Dzikowska, Anna Dec i Piotr Jacoń.

premiera książki Martyny Wojciechowskiej
Martyna Wojciechowska, fot. Baranowski Michał/AKPA
premiera książki Martyny Wojciechowskiej
Eliza Gwiazda, fot. Baranowski Michał/AKPA
Agata Rubik 2022
Agata Rubik, premiera książki „Co chcesz powiedzieć światu” Martyny Wojciechowskiej, fot. Baranowski Michał/AKPA
Piotr Jacoń premiera książki
Piotr Jacoń, fot. Baranowski Michał/AKPA
Justyna Szyc Nagłowska 2022
Justyna Szyc-Nagłowska, fot. Baranowski Michał/AKPA
ZOBACZ:  Miss World 2021 - kiedy i gdzie finałowa gala?

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx