Premiera i spotkanie z twórcami serialu „Królowa” Netflix

Królowa Netflix
Julia Chętnicka, Kova Rea, Andrzej Seweryn, Maria Peszek, fot. Piotr Podlewski/AKPA

20 czerwca w warszawskim kinie KinoGram odbyła się oficjalna premiera i spotkanie z twórcami nowej produkcji Netflixa – „Królowa”.

„To czteroodcinkowa, wzruszająca opowieść o Sylwestrze, Wioli i Izie – wyjątkowej rodzinie ze Śląska, która wbrew wielu przeszkodom, oraz dzięki poczuciu zrozumienia i solidarności, dostaje drugą szansę na miłość, przyjaźń i akceptację. Królowa to przede wszystkim optymistyczna, pełna nadziei, poczucia humoru opowieść o odkupieniu, a także obalaniu stereotypów” – czytamy w opisie serialu.

W rolę Loretty/Sylwestra wcieli się Andrzej Seweryn, prawdziwa legenda polskiego kina. Jako Wioletta, córka Sylwestra, wystąpi Maria Peszek, a we wnuczkę wcieli się Julia Chętnicka. W małej roli zobaczymy także Antoniego Porowskiego, znanego z programu Queer Eye kucharza i modela polskiego pochodzenia. Reżyserem serialu jest Łukasz Kośnicki, scenarzysta takich filmów, jak „Dom zły” czy „Ukryta gra”. Zdjęcia do serialu realizowano m.in. w Nowej Rudzie.

Na premierze pojawili się: Kova Rea, Paweł Deląg, Tomasz Raczek, Jarosław Kostrzewa, Natalia Sisik, Ada Fijał, Łukasz Bogusławski, Himeraz, Lucas Adelon Rembas, Graża Grzech, Katarzyna Kubacka-Seweryn, Piotr Dzięcioł.

Serial zadebiutuje na platformie Netflix już 23 czerwca i dostępny będzie w 190 krajach.

Królowa Netflix
Maria Peszek, Julia Chętnicka, fot. Podlewski/AKPA
Andrzej Seweryn Królowa
Andrzej Seweryn, fot. Podlewski/AKPA
Królowa Netflix serial
Tomasz Raczek, fot. Podlewski/AKPA
Kova Rea Królowa
Kova Rea, fot. Podlewski/AKPA
ZOBACZ:  Nowy sezon "Fort Boyard Polska" już wkrótce na platformie streamingowej Viaplay

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx