Przejdź do treści

Premiera filmu „Listy do M. 5”. Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant i Marianna Zydek na premierze

Listy do M 5
Marianna Zydek, Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant i Wojciech Malajkat, fot. Michał Baranowski/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

3 listopada w warszawskim kinie Multikino odbyła się oficjalna premiera „Listów do M. 5” reżyserii Łukasza Jaworskiego. „W nowej odsłonie „Listów do M.” widzowie mogą spodziewać się tego wszystkiego, co im się spodobało w poprzednich częściach, czyli świątecznej atmosfery, trudności bohaterów i oczywiście szczęśliwego zakończenia” – zapewnił Piotr Adamczyk.

Z czym bohaterowie zmierzą się tym razem? Melowi jak zwykle nic nie wychodzi. Zbieg okoliczności sprawia, że staje się bohaterem mimo woli, a jego nie zawsze kryształowy charakter znowu zostaje wystawiony na próbę. Wojciech, który nie czuje wszechobecnej radosnej atmosfery, spotyka na swojej drodze kogoś, kto zmienia jego świąteczne plany. Z kolei Karina i Szczepan uwikłają się w walkę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. Przekonają się czy z rodziną rzeczywiście dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach.

Small World – premiera filmu Patryka Vegi [WIDEO]

To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie. „Listy do M. 5” skupią się na uniwersalnych wartościach, takich jak miłość, bliskość czy życzliwość, które obecnie są najistotniejsze. W rolach głównych wystąpili: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Janusz Chabior, Jan Peszek, Aleksandra Popławska, Maria Dębska, Mateusz Banasiuk, Marianna Zydek, Bartłomiej Kotschedoff, Jacek Borusiński, Stanisława Celińska, Piotr Cyrwus, Michał Czernecki, Elżbieta Jarosik, Wojciech Kalarus, Aleksandra Kisio, Katarzyna Kwiatkowska, Agnieszka Suchora i Barbara Wypych.

Na oficjalnej premierze oprócz aktorów pojawili się także: Agnieszka Woźniak-Starak, Katarzyna Kwiatkowska, Emilia Krakowska, Paulina Krupińska-Karpiel, Krzysztof Skórzyński, Aleksandra Kisio, Tadeusz Chudecki, Anna Kalczyńska, Anna Nowak-Ibisz i Sylwia Nowak.

„Problemy poruszane w „Listach do M.5″ są dużo bardziej głębsze i wnikliwsze. W tym filmie nie chodzi o to, aby bezrefleksyjnie śmieszyć widza. Chcemy przekazać dzięki niemu głębie. Z racji tego, że zarówno my, jak i scenarzyści dojrzewamy, historia naszych bohaterów skręciła w stronę bardzo nostalgiczną, jednak gwarantuję, że uśmiech na sali kinowej nie będzie wymuszony” – powiedział Tomasz Karolak.

Listy do M. 5 – zdjęcia z oficjalnej premiery filmu:

Marianna Zydek Listy do M
Marianna Zydek, fot. Baranowski/AKPA
Piotr Adamczyk Listy do M 5
Piotr Adamczyk, fot. Baranowski/AKPA
Agnieszka Dygant Listy do M 5
Agnieszka Dygant, fot. Baranowski/AKPA
Wojciech Malajkat Listy do M 5
Wojciech Malajkat, fot. Baranowski/AKPA
Katarzyna Kwiatkowska Listy do M 5
Katarzyna Kwiatkowska, fot. Baranowski/AKPA
Tomasz Karolak Lena Karolak
Tomasz Karolak, Lena Karolak, fot. Baranowski/AKPA
Monika Goździalska Listy do M
Monika Goździalska, fot. Baranowski/AKPA
Aleksandra Popławska Listy do M 5
Aleksandra Popławska, fot. Baranowski/AKPA
Tadeusz Chudecki Listy do
Tadeusz Chudecki, fot. Baranowski/AKPA
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx